פרשת אייל גולן: סרטון הסקס ברשת - מזויף

במשטרה אומרים כי הגבר שנראה בסרטון הסקס שהופץ ברשת ועליו נכתב כי מצולם בו אביו של אייל גולן יחד עם קטינה - הוא לא דני ביטון. מספר גולשים שלחו אותו במהלך היום למערכת חדשות 2 Online. פרקליטו של ביטון: "מכחישים כל קשר לסרטון"

הסרטון לא אותנטי. אילוסטרציה (אילוסטרציה)

סרטון סקס שהופץ היום ברשתות החברתיות ובתוכנת העברת המסרים "וואטסאפ" עורר סערה עם שלל ספקולציות ושמועות לגבי המצולמים. על פי הדיווחים ברשתות, ניתן לראות בסרטון את אביו של אייל גולן דני ביטון בזמן שהוא מקיים יחסי מין לכאורה עם קטינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גם למשטרה הגיע הסרטון - שם טוענים בתוקף כי הוא לא אמין בשום צורה וכי דני ביטון לא מצולם בו. בסרטון שכולל אקט מיני מלא, לא ניתן לזהות אנשים או קולות. למערכת חדשות 2 Online פנו במהלך היום מספר גולשים שצירפו את הסרטון, לאחר שהגיע אליהם בצורות שונות.

"הסרטון הגיע אלי מחבר ב'וואטסאפ' כי הוא רצה שאראה את זה גם", סיפר אחד הגולשים. "שאלתי אם זה אבא של איילן גולן ומי ששלח לי אמר לי שכן, זה הגיע לעוד אנשים".

עו"ד שרון קינן המייצג את דני ביטון אמר בתגובה כי "הסרטון לא קשור למרשי ואנו מכחישים כל קשר אליו". הוא אמר כי אין לו מידע מי הפיץ את הסרטון ומדוע.

דני ביטון, אביו של אייל גולן (מוטי קמחי)

אבי הזמר שוחרר למעצר בית

אתמול שוחררו דני ביטון ונהגו של גולן, צחי אסולין, למעצר בית לתקופה של חודש ימים, שבמהלכה יוגשו נגד השניים כתבי אישום. זמן קצר לאחר חשיפת פרשת הזמרים ומסיבות המין חשפה המשטרה כי מי שעומד במרכזה הוא ביטון, אביו של אייל גולן, ולא הזמר עצמו.

י', העומדת במרכז פרשת "משחקי חברה" הודתה כי קיימה יחסי מין עם דני ביטון, כדי להגיע לבנו, הזמר אייל גולן. "הבנתי שזו סוג של דרך להגיע אליו, ברור שהייתי רגועה יותר אם הוא לא היה שם", הסבירה בריאיון בלעדי לחדשות 2.

חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב העלו את החשד שלפיו דני ביטון נהג לנהל ציד קטינות, בין השאר במהלך הופעותיו של בנו, אבל גם ברשת האינטרנט. על פי המשטרה, בין המעורבים בפרשה יש מי שכינו את ביטון "הקמב"ץ" - קצין המבצעים של מסיבות המין.