הימים הארוכים העצובים

עד שעות הלילה המאוחרות המשיכו רבים לפקוד את ביתו של אריק איינשטיין ז"ל בתל אביב. הבוקר נרשמה רגיעה ברחוב חובבי ציון בת"א, כשהמעריצים הרבים החליטו לכבד את פרטיות משפחת איינשטיין – שזוהתה כל כך עם הזמר המנוח. שכניו הוותיקים של הזמר המשיכו להעלות זכרונות על אופיו של איינשטיין, כמו גם על ימיו הפרועים

מעריציו וחבריו הרבים של אריק איינשטיין ז"ל, ממשיכים גם הבוקר (ה') להתאבל על לכתו. אזרחים רבים מוסיפים להגיע לבית משפחת איינשטיין ברחוב חובבי ציון בתל אביב, ולהדליק נר לזכרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עד השעות הקטנות של הלילה המשיכו רבים להגיע אל ביתו של איינשטיין ז"ל - הבוקר ניתן למצוא שם נרות רבים שעדיין דולקים, כמו גם דגל אדום וגדול של הפועל תל אביב - הקבוצה המזוהה כל כך עם הזמר המנוח.

עם זאת, הבוקר הורגשה רגיעה מסוימת לאחר ההמולה הרבה שהורגשה אתמול סביב ביתו של איינשטיין. נראה כי גם מי שמגיע למקום כדי להתייחד עם זכרו של הזמר המנוח, מכבד את המשפחה ואת דרכו של איינשטיין עצמו, ששמר בקנאות על פרטיותו. בהתאם לכך, גם השבעה תהיה פרטית ולא פתוחה לציבור.

איינשטיין ז"ל ואורי זוהר, בימיהם הפרועים (באדיבות יונייטד קינג)

"אריק היה איש צנוע ונחמד"

"הוא היה איש צנוע וחי בדירה צנועה בקומה שלישית ללא מעלית", סיפר הבוקר גדליהו, המתגורר בשכנות למשפחת איינשטיין מזה 50 שנה. "הוא היה אדם מאוד נחמד, אהב את הבית. כשהיינו נפגשים הוא היה אומר לי שלום שכן ואני הייתי עונה לו גם ככה, בלי שמות".

גדליהו השכן התרפק על זכרונות ישנים, מהימים הפרועים יותר של אריק איינשטיין וחבריו: "אני זוכר ביום כיפור את אורי זוהר מגיע לכאן עם וספה וסיגריה, נותן שריקה, ואריק יורד אליו גם הוא עם סיגריה. אתמול פגשתי את הרב אורי זוהר והוא אמר לי 'לא מזכירים לחוזר בתשובה את עברו', והוא ידע למה הוא מתכוון".