אייל גולן חזר להופיע: "הכל בסדר"

לאחר ששוחרר ממעצר הבית, הזמר אייל גולן חזר לבמה. גולן, שנחשד על ידי המשטרה בבעילת קטינות בהסכמה, שימח את החוגגים בבר מצווה בנמל תל אביב. צפו בקטע מההופעה

הזמר אייל גולן, ששוחרר שלשום ממעצר בית לאחר שנחקר בחשד לקיום יחסי מין עם קטינות בהסכמה, הופיע אמש (ב') לראשונה מאז שחרורו. גולן הוזמן להופיע בבר מצווה שהתקיימה באולם ה"טראסק" בנמל תל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשפחה של חתן בר המצווה, אביב גוזלי בן ה-13, סגרה את האירוע לכניסת מבקרים ותקשורת. האולם היה מוקף בשומרים ולא נתנו לאיש להיכנס. להקתו של אייל הגיעה ראשונה לאירוע, אך הנגנים סירבו לדבר עם העיתונאים. בסביבות השעה 11 ורבע הגיע גולן, מלווה באמרגנו ובמאבטחים. גולן סירב לדבר עם העיתונאים, ורק אמר - "הכל בסדר".

גולן זכה לאהדה מהקהל, ששמח לשמוע את הזמר הנערץ אחרי תקופת המעצר והחקירות. בין הנוכחים באירוע היה גם כדורגלן העבר איציק זוהר, שהגיע על מנת לשמוח עם החוגגים. לדברי זוהר, הפרשה בה נקשר שמו של גולן "כבר פגעה בהופעות שלו".

"אין אירוע בלי אייל גולן"

המשפחה שהזמינה את הופעתו של גולן סיפרה אתמול בתכנית "שש עם דנה ויס" כי האירוע הוזמן מראש לפני כחצי שנה. חתן בר המצווה, אביב, סיפר לפני האירוע כי הוא "מאוד מתרגש. אני מחכה הרבה מאוד זמן. מאוד רציתי שאייל יופיע אצלי, אני מעריץ אותו כבר ארבע שנים". המשפחה הביעה תמיכה בגולן, למרות החשדות נגדו: "אנחנו מאמינים בו, והוא זמר ענק, לרגע לא חשבנו על דבר שהוא לא נכון".

האמא, אירנה, סיפרה כי לא שקלו לבטל את האירוע או להזמין אמן אחר: "אמרנו מההתחלה שאין אירוע בלי אייל גולן, ותיאמנו את האירוע לפי התאריך שהיה פנוי אצלו". במהלך הזמן בו גולן נחקר ונעצר, המשפחה דאגה מהאפשרות שגולן לא יוכל להופיע: "היינו קצת במתח, ועכשיו הכל מאחורינו והכל בסדר. האמנו שהכל יסתדר והוא יופיע, והכל הסתדר", סיפרה אירנה.

אתמול הודה גולן לעשרות מעריציו, שהגיעו לתמוך בו מתחת למלון בו הוא שוכן בתל אביב. "אני רוצה להודות לכולכם שבאתם, להודות לכם על האהבה והתמיכה", אמר גולן למעריצים הנרגשים. "זה לא מובן מאליו בכלל".

הוא אמר כי הוא בטוח שהמשטרה תעשה את עבודתה נאמנה: "אנחנו מקווים שהצדק ייצא לאור כמו שצריך. תודה רבה לכולכם. אני אוהב אתכם". המעריצים קראו קריאות תמיכה בגולן והניפו שלטים: "העם עם הגולן" ו"אוהבים אותך אייל".