אייל גולן למעריציו: "מקווה שהצדק ייצא לאור"

הזמר אייל גולן הודה לעשרות המעריצים שהגיעו לתמוך בו מתחת למלון בו הוא שוכן בתל אביב. הוא אמר כי הוא בטוח שהמשטרה תעשה עבודתה נאמנה: "מודה לכם על האהבה והתמיכה"

הזמר אייל גולן ששוחרר אתמול ממעצר בית לאחר שנחקר בחשד ליחסים מין עם קטינות, הודה הערב (ב') לעשרות מעריציו, שהגיעו לתמוך בו מתחת למלון בו הוא שוכן בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה להודות לכולכם שבאתם, להודות לכם על האהבה והתמיכה", אמר גולן למעריצים הנרגשים, שארגנו כבר מאתמול את מפגן האהבה לזמר המזרחי. "זה לא מובן מאליו בכלל".

הוא אמר כי הוא בטוח שהמשטרה תעשה את עבודתה נאמנה: "אנחנו מקווים שהצדק ייצא לאור כמו שצריך. תודה רבה לכולכם. אני אוהב אתכם". המעריצים קראו קריאות תמיכה בגולן והניפו שלטים: "העם עם הגולן" ו"אוהבים אותך אייל".

"הפכו אותו לנבל הכי גדול"

גל אוחובסקי, חברו ומי שהשתתף כשופט בתוכניתו "אייל גולן קורא לך" אמר אמש כי נעשה לו עוול בדרך שבה סיקרה התקשורת את הפרשה. "לקחו אדם שהיה מאוד אהוב לפני עשרה ימים, ובזמן הזה עירבלו אותו והפכו אותו לנבל הגדול ביותר בישראל", הוא אומר.

בריאיון לתוכנית "שש עם", סיפר אוחובסקי כי שמר על קשר עם הזמר באמצעות מסרונים בתקופה הסוערת שעוברת עליו. "לפני עשרה ימים יצאה כותרת על מעורבותו של זמר בדברים נוראיים, ועשרה ימים אחרי מתברר שלא יהיה כתב אישום, לא יהיה תיק פלילי ולא בגלל שאין ראיות", אמר אוחובסקי. "נשאלת השאלה למה לא אמרו כי מדובר באב של זמר מפורסם ואז כל הפרשייה הייתה נראית אחרת".

אוחובסקי דחה את הטענות להתנהגות לא מוסרית מצידו, וביקש להפנות זרקור דווקא לכך שגולן החזיר לחייו את אביו, שנטש אותו כשהיה בן 4 וחזר רק בבגרותו ובהצלחתו. "תחשוב על המוסר של הסיפור של הילד שהיה לו אבא שעזב אותו בגיל מאוד צעיר, שחזר איך שחזר, ומדובר בדמות מאוד בעייתית, והילד הזה לא התכחש לאבא הזה אלא להפך", אמר.