חגיגת בר המצווה העצובה של אריאל

בכפר ברוך שבעמק יזרעאל נערכה הערב חגיגת בר מצווה מוקדמת לאריאל קרנט, בן 11 בלבד. האירוע המרגש התרחש בעקבות המחלה הקשה שבה חלתה האם ימית. אחרי שהתברר לה שלא נותר לה עוד זמן רב לחיות, המשפחה החליטה לחגוג בר מצווה לפני הזמן

משפחת קרנט ניסתה אמש (רביעי) לשים את העצב קצת בצד בחגיגת בר מצווה מוקדמת לאריאל בן ה-11. מאות אורחים, בהם בני משפחה וחברים רבים, הגיעו לכפר ברוך לאירוע המרגש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני כשנה וחצי חלתה ימית קרנט בת ה-42 בסרטן. לאחרונה בישרו לה הרופאים כי מצבה הרפואי קשה וכי לא נותר לה זמן רב לחיות, לכן החליטה ביחד עם בני משפחתה להקדים את חגיגות בר המצווה של בנה אריאל.

"בעוד שנה וקצת יש לו בר מצווה ואני לא היה שם איתו", אמרה בדמעות ממיטת בית החולים לפני מספר שבועות. "יש לי רצון לשמח אותו, שנוכל לעשות משהו מיוחד ביחד, שהוא יוכל לזכור".

לאורך כל השבועות האחרונים ליוותה ההתרגשות את בני משפחת קרנט. אתמול הקליטו אריאל ואחותו דניאל שיר שהוקדם לאם. "אני מאוד מתרגש ובטוח שהולך להיות כיף מאוד", אמר אריאל. "אני בטוחה שאמא שלי הולכת לבכות ולהתרגש וגם אני", הוסיפה האחות דניאל.

"אהובי הצעיר, היום עם הפיכתך לנער אני רוצה להודות לך על מה שהיית, על מי שאתה ובעיקר על האיש והגבר שתהיה", בירכה הערב ימית את בנה באירוע המרגש. "העולם מחכה לך, צעד אליו בכל הכוח, תהנה מכל רגע ותזכור שאמא שם בשבילך בכל רגע, הכי רוצה באושר שלך, כי אתה האושר של חיי".