בן 11 נהרג ו-4 ילדים נוספים נפצעו בתאונה בדרום

רכב פרטי התהפך ביישוב הבדואי חורה סמוך לבאר שבע וכתוצאה נהרג הילד ונפצעו ארבעה ילדים נוספים בגילאי 11-15. הפצועים פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע, שלושה מהם במצב קשה ואחד בינוני. המשטרה פתחה בחקירת התאונה

זירת התאונה, היום (דוברות המשטרה - נגב)

תאונת דרכים קטלנית בנגב: ילד בן 11 נהרג וארבעה ילדים נוספים נפצעו בינוני-קשה בהתהפכות רכב פרטי ביישוב הבדואי חורה, סמוך לבאר שבע. כל הנפגעים הם בגילאי 11-15. המשטרה הוזעקה לזירה והחלה בחקירת פרטי המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממרחב נגב במד"א נמסר כי מותו של הילד נקבע במקום. ארבעת הילדים הנוספים שנפצעו פונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע, שלושה מהם במצב קשה ואחד בינוני. הם פונו בהכרה עם פגיעות ראש, ונקלטו בחדר ההלם בבית החולים להמשך טיפול.

גיא שדה, פראמדיק מד"א שהגיע למקום התאונה, סיפר כי הבחין בזירה קשה מאוד. "ראינו שעל אי התנועה עמד רכב פרטי ועל המדרכה שכבו חמישה פצועים - כולם היו מחוץ לרכב. אחד הילדים שכב על המדרכה כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, עם פגיעה רב מערכתית. אחות ורופא שהיו בסניף של קופת חולים הסמוך למקום, ביצעו בו פעולות החייאה. מצבו של הילד היה קשה ביותר ובתוך זמן קצר נקבע מותו", שחזר שדה.

בשבוע שעבר נהרגה אישה בהתהפכות רכב פרטי בכביש הערבה. בתאונה שאירעה סמוך לבאר מנוחה אישה נוספת נפצעה קשה ושניים נוספים נפגעו בינוני. הפצועים פונו במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע. התאונה הקשה אירעה סמוך לשעה שלוש וחצי לפנות בוקר, בכביש הערבה, כ-100 קילומטרים לערך מצפון לאילת. רכב פרטי שנסע בכביש החשוך התהפך מסיבה לא ברורה, והידרדר לשולי הכביש.

צוותי מד"א מהערבה ומאילת הוזעקו למקום, ובסיוע של צוותי כיבוי אש חילצו את הלכודים ברכב. הצוות הרפואי נאלץ לקבוע במקום את מותה של אישה בת 40, אישה נוספת נפצעה באורח קשה מאוד ושני גברים אחרים נפצעו בינוני. אדם נוסף יצא מהתאונה עם פציעות קלות בלבד. שוטרים ממרחב הנגב של משטרת התנועה הגיעו לזירת התאונה כדי לברר את נסיבות התרחשותה. נתיב אחד מתוך שני הנתיבים בכביש נסגר לתנועה, במהלך נחיתת המסוק כל הכביש נסגר אך הוא נפתח מחדש עם המראתו לבית החולים.