הרשת גועשת בעקבות פרשת גולן: "איבדת מעריצה של שנים, זה מזעזע"

שעות לאחר חשיפת שמו של אייל גולן כזמר המפורסם המעורב לכאורה בפרשת קיום יחסי המין עם קטינות, רשת האינטרנט סוערת. לצד תגובות חריפות נגד הזמר, העלו מעריציו גם תגובות תומכות רבות. "אני לא אוכלת ולא ישנה. מתקשה להאמין שזה נכון", כתבה אחת מהן. אחרת הביעה צער: "אכזבת אותי"

עמוד הפייסבוק הרשמי של גולן (פייסבוק)

האשמות חריפות לצד גילויי תמיכה רבים באייל גולן: מאז נחשף כי אייל גולן הוא הזמר המפורסם החשוד במעורבות בפרשת הקטינות ומסיבות המין, רשת האינטרנט סוערת וגועשת. לצד גילויי תמיכה רבים של מעריציו של גולן, נכתבו גם אלפי טוקבקים ותגובות מחאה, בהן גם השתלחויות חריפות במיוחד בזמר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"קשת" ואייל גולן הודיעו הבוקר כי קיבלו החלטה משותפת שלפיה השתתפותו בתכנית "הכוכב הבא" תושעה עד להודעה חדשה. כמו כן הוחלט על השעיית הפקת העונה הרביעית של התוכנית "אייל גולן קורא לך" שהייתה צפויה לעלות בחודשים הקרובים.

"הנה מוליך התרבות, מושא ההערצה, הדמות לחיקוי וההערכה ש'לא ידע'. המעריצים ממשיכים להעריץ ועולם כמנהגו נוהג. לצערי הגדול אין מה לחשוש כי הוא ושכמותו לא ייענשו וימשיכו בדרכם", קבעה בנחרצות מגיבה בעמוד הפייסבוק הרשמי של גולן.

"איבדת מעריצה של שנים" (שרון רביבו, mako)

"צריך לדעת מתי לעצור את עצמך"

"איבדת מעריצה של שנים, לא מגיע לו שום פרס על מה שחושבים שעשה. אם זה נכון, זה מזעזע. אכזבת אותי. בתור בן אדם מבוגר, צריך לדעת מתי לעצור את עצמך", כתבה מעריצה אחרת. "הגבר המבוגר הוא זה שצריך להיות אחראי ולדעת עם מי הוא נכנס למיטה. אם הוא אכן עשה זאת, שיישא בעונש", הוסיפה אחרת.

"'לא ידעתי שהן קטינות' - זה ההסבר של מי שנתפס כמודל לחיקוי עבור מאות אלפי בני נוער. אייל, גם אם לא ידעת - חיי ההוללות שלך עם צעירות לא בדיוק נותן לך כבוד. לא כזמר, לא כגבר בן 40 ובטח שלא כאבא לילדים", זעם מגיב אחר.

"לא נתפס בעיניי שאדם מפורסם משתמש בתהילה כדי לספק את יצריו", קבע מגיב אחר. "אחרי פרסום השם אני לא מתפלאה. מסכנים הילדים שלך", פרסמה אחרת. מגיבים נוספים הסתפקו בלכתוב על גבי העמודים הרשמיים של גולן ברשתות החברתיות "תתבייש" - זאת לצד השתלחויות חמורות הרבה יותר וחריגות בחריפותן.

תמונת הנושא בעמוד המעריצים של גולן (פייסבוק)
 

מעריצי גולן במפגן תמיכה: "זה רצח אופי. לא מסוגלים לאכול"

לצד התגובות החריפות וההאשמות המציפות את הרשת מאז שעות הצהריים המוקדמות, פורסמו גם תגובות תומכות רבות של מעריציו ברשת - בעיקר בקרב צעירים. "כל הסיפור הזה זה רצח אופי. אנשים קנאים עם עין צרה שלא יודעים מה זה לפרגן, אנשים שלא מוכנים להכיל את ההצלחה שלך", כתבה מעריצה של גולן בעמוד הפייסבוק שלו.

"אני לא מסוגלת לאכול, לשתות, ובטח לעבוד. מקווה שיהיו בשורות טובות היום, והכל יהיה בסדר", כתבה אחרת.

"איל אני יודע שכל המקרה שלך נובע מקנאה של אנשים. כולם יראו שההר הוליד עכבר בסוף והרבה אנשים יאכלו את הכובע. תהיה חזק ואל תישבר", כתב מעריץ אחר וחתם בסיסמת התמיכה המעטרת את עמוד המעריצים הרשמי של הזמר: "העם עם הגולן".

"אנחנו יודעים שטעית אבל בטוחים שאתה מצטער. אנחנו אוהבים אותך תמיד. תהיה חזק אח יקר", הוסיף מעריץ אחר. "מאוד שמחתי לראות אותך על המסך אתמול, לראות אותך בשלך, ממשיך ליהנות מהחיים למרות שאני יודע שבתוך תוכך קשה לך. אל תתייאש, אתה אדם חזק". מעריץ אחר בחר להגיב באמצעות ציטוט מאחד משיריו הידועים והאהובים ביותר של גולן: "איש גדול אמר פעם 'מי שמאמין לא מפחד'. תהיה חזק!".