דיווח: נכדתו של הנייה מאושפזת בישראל

כלי תקשורת ערביים מדווחים כי נכדתו של ראש ממשלת חמאס בעזה הועברה מעבר לקו הירוק לבית חולים ישראלי - בשל בעיות במערכת העיכול והעצבים והיא מאושפזת במצב קשה. "אנא התפללו לשלומה של בתי", כתב בנו של הנייה. לדיווח אין אישור מכל מקור ישראלי

"התפללו לשלום הבת". הנייה, ארכיון (AP)

נכדתו של ראש ממשלת חמאס איסמעיל הנייה הועברה היום (ב') לטיפול רפואי בבית חולים ישראלי. כך מדווחים כלי תקשורת ערביים. לפי הדיווחים, נכדתו של הנייה סובלת מבעיות במערכת העיכול ונזק במערכת העצבים והיא מאושפזת במצב קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אנא התפללו לשלומה של בתי", כתב בנו של הנייה בעמוד הפייסבוק שלו וקרא לעזור לבתו הבכורה. בפרסומים בכלי תקשורת ערבייים דווח, כי הבת הועברה היום אל מעבר לקו הירוק לקבלת טיפול רפואי בישראל.

לפי הדיווח, האשפוז החריג נעשה בתיאום עם משרד הבריאות הפלסטיני ברמאללה מול הרשויות בישראל. לפרסום אין כל אישור ממקור ישראלי.

לדברי רופאים בעזה, הבעיות מהן סובלת נכדתו של הנייה במערכת העיכול, גרמו ככל הנראה לנזק במערכת העצבים בגופה. "תתפללו חזק, מפני שמצבה קשה", כתב בנו של ראש ממשלת חמאס בסטטוס נוסף שפרסם מאוחר יותר. נכדתו של הנייה נולדה אחרי 14 שנים בהן ניסו בנו ואשתו להביא ילדים לעולם.