אביהו מדינה על פרשת הזמרים: "בני אדם גם מועדים"

נמשכת הסערה סביב "פרשת הזמרים", במסגרתה חשוד זמר מפורסם כי קיים יחסי מין עם קטינות. בריאיון לחדשות 2 אומר אביהו מדינה: "אתה יכול לדחות פיתוי מאה פעמים, אבל אם תמעד פעם אחת – אף אחד לא יזכור לך את זה". יו"ר הוועדה לזכויות הילד, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס, מזהירה מפני תופעה חדשה: "זנות מזדמנת"

ביחידה המרכזית של משטרת תל אביב נמשכת גם היום (א') החקירה בפרשת הזמר המפורסם החשוד כי קיים יחסי מין עם קטינות. בשלב זה לא ברור מתי, אם בכלל, יזומן הזמר לחקירה, אך הפרשה ממשיכה לעורר דיון ציבורי סוער. בריאיון לחדשות 2 אומר הזמר והיוצר אביהו מדינה: "אתה יכול לדחות פיתוי מאה פעמים, אבל אם תמעד פעם אחת - אף אחד לא יזכור לך את הפעמים האלה", אמר. "אני חס וחלילה לא מצדיק שום דבר, אבל בני אדם גם מועדים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הקשר בין מעריצות לזמרים הוא קשר ששני הצדדים ניזונים ממנו. כשמעריצה שרופה פונה לזמר, הוא לא יכול לזרוק אותה בשפה גסה, כי אז היא הופכת לאויב ומפרסמת את דעתה עליו בהתאם לאיך שהתייחס אליה", אמר מדינה. "עצוב לי לשמוע על השמות המתפרסמים בפרשה, כי אני יודע שהאנשים האלה הם אנשים טובים שבדרך כלל נמנעים, ככל הידוע לי, מלעבור על החוק בתחום הזה. נראה לי שבסופו של דבר נגלה שלא כצעקתה".

אביהו מדינה (חדשות 2)

במשטרת תל אביב מסרו היום שתי נערות נוספות את עדותן בפרשה. במשטרה חושדים שקרוב משפחתו של הזמר המפורסם נהג להגיע להופעותיו, לאתר מעריצות נלהבות, להבטיח להן פגישה עם הזמר ולפתות אותן לקיים כמו יחסי מין, תוך שהוא משלם להן כסף ומעניק להן מתנות.

"תופעה חדשה: זנות מזדמנת"

יושבת ראש הוועדה לזכויות הילד, חברת הכנסת אורלי לוי-אבקסיס, מזהירה היום מפני תופעה חדשה של זנות מזדמנת. "נערות בנות 12 ואילך נכנסות למעגל הזה ומשכנעות את עצמם שהן לא זונות במובן הרגיל. הן לא מקבלות כסף עבור המין, אבל הן בהחלט מקבלות מעמד", אומרת לוי. "הן סוחרות בגופן תמורת אתנן, מבלי להיות מודעות לכך. לפעמים מדובר במותג בגדים, לפעמים בכניסה למועדון נחשק".

ח"כ אורלי לוי-אבקסיס (חדשות 2)

"התופעה הזאת מציגה כשל חברתי וצריך להיות פה מבוגר אחראי", אומרת לוי. נכון לעכשיו, למשטרה אין תשתית ראייתית נרחבת דיה על מנת להזמין את שני הזמרים לחקירה, אך ההערכה היא כי המקורבים לזמר המפורסם יזומנו לחקירה עוד השבוע.

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"