הזמר החשוד במעורבות בפרשת המין ימשיך להופיע כרגיל

החשדות לכאורה חמורים, אך הזמר החשוד במעורבות בפרשת המין ימשיך להופיע כרגיל וטרם זומן לחקירה. אנשים שביקשו לרכוש כרטיס להופעתו התקשרו ושמעו שהכל כבשגרה, אך היו משווקים שהיו סקפטים: "תתעדכנו בהמשך היום, בגלל הפרשה"

הזמר המפורסם (פלאש 90)

הזמר המפורסם החשוד שקיים יחסי מין עם קטינות עדיין לא נחקר - והוא גם לא קיבל פנייה רשמית מהמשטרה. על כן, החליטו אנשיו שהופעותיו יתקיימו כבשגרה, זאת למרות תהיות רבות מצד מעריציו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

באתרי האינטרנט של משרדי הכרטיסים, ניתן לרכוש מקומות להופעותיו, אך נראה כי הופעה שלו שתתקיים עם זמר נוסף במלון בחודש הבא עומדת בספק, כך לפי המשווקים. "אנחנו עוד לא יודעים מה קורה עם ההופעה בגלל כל הפרשה, אנו מציעים לך להתקשר במהלך היום ונעדכן", אמר נציג הלקוחות. "היו עוד ששאלו".

במשרד יחסי הציבור של הזמר מסרו בצהריים כי "כל ההופעות כמתוכנן" וציינו כי המשרד שטען כי עתיד ההופעה לא ברור שגה ותיקן את הטעות. בעמוד המעריצים הרשמי של הזמר הודו מפעילי הדף לעוקבים על התמיכה: "זה לא מובן מאליו". גם בעמוד הרשמי הדגישו כי "החשד לא הופך אותו לאשם - האמת עוד תצא לאור!".

חלק מעוקביו בפייסבוק של הזמר בחרו למתוח ביקורת חריפה דווקא על התנהלותן של הקטינות. בדף הפייסבוק זכו הנערות לגידופים והאשמות מצד הגולשים. "עם כל הפיתויים שיש בעולם הזה, ולא חסר פיתויים, קשה מאוד להישאר אדיש", כתבה מעריצה. "אני בטוח שלא ידעת את גילה האמיתי ושהיא שיקרה, כי הילדות של היום מאוד מפותחות".

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"