אישה נהרגה בתאונה בכביש הערבה

תאונה קשה באחד האזורים המבודדים בארץ: רכב פרטי התהפך והידרדר לשוליים בכביש הערבה, כ-100 קילומטרים מצפון לאילת. הנוסעים נלכדו ברכב, וצוותי כיבוי אש מאילת חילצו אותם והם קיבלו טיפול רפואי מאנשי מד"א שהגיעו לאזור. הרופאים נאלצו לקבוע את מותה של אחת הנוסעות, כל הנוסעים האחרים נפצעו בדרגות פגיעה שונות

סוף השבוע הקטלני בכבישים לא נפסק גם בשעות הקטנות של הלילה: סמוך לבאר מנוחה שבכביש הערבה כלי רכב פרטי התהפך, אישה אחת נהרגה, אישה נוספת נפצעה קשה ושניים נוספים נפגעו בינוני. הפצועים פונו במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

התאונה הקשה אירעה סמוך לשעה שלוש וחצי לפנות בוקר, בכביש הערבה, כ-100 קילומטרים לערך מצפון לאילת. רכב פרטי שנסע בכביש החשוך התהפך מסיבה לא ברורה, והידרדר לשולי הכביש.

צוותי מד"א מהערבה ומאילת הוזעקו למקום, ובסיוע של צוותי כיבוי אש חילצו את הלכודים ברכב. הצוות הרפואי נאלץ לקבוע במקום את מותה של אישה בת 40, אישה נוספת נפצעה באורח קשה מאוד ושני גברים אחרים נפצעו בינוני. אדם נוסף יצא מהתאונה עם פציעות קלות בלבד.

זירת התאונה (חדשות 2)

כל הפצועים פונו במסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע. שוטרים ממרחב הנגב של משטרת התנועה הגיעו לזירת התאונה כדי לברר את נסיבות התרחשותה. נתיב אחד מתוך שני הנתיבים בכביש נסגר לתנועה, במהלך נחיתת המסוק כל הכביש נסגר אך הוא נפתח מחדש עם המראתו לבית החולים.

בסוף השבוע: שני רוכבי אופנוע נהרגו

תאונה קטלנית אירעה אתמול (ש') בבוקר בגליל המערבי: אשרף חייק, רוכב אופנוע בן 29 משפרעם, נהרג לאחר שהתנגש ברכב פרטי. נהג הרכב הפרטי נפצע באורח בינוני, ופונה לבית החולים רמב"ם בחיפה. התאונה התרחשה בשעה שבע וחצי בבוקר בצומת כאוכב, שעל כביש 781 בגליל המערבי. ככל הנראה אחד מכלי הרכב נכנס לצומת מכיוון הכפר כאוכב אבו אל היג'א, ולא הבחין ברכב השני. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע במקום את מותו של רוכב האופנוע. נהג הרכב הפרטי נפצע באורח בינוני והוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהוא סובל מפגיעת בטן.

גם ביום שישי אירעה תאונת אופנוע קטלנית: רוכב אופנוע בשנות החמישים לחייו נהרג בתאונת דרכים, לאחר שהחליק עם כלי רכבו סמוך לכניסה למושב זהר, באזור קריית גת. חובשים ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למקום, והעניקו לפצוע טיפול רפואי ראשוני, לאחר שנפצע קשה, סבל מפגיעת ראש והיה מחוסר הכרה. הצוות הרפואי ניסה לבצע ברוכב האופנוע פעולות החייאה, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו. 

המזוודות המיותמות מזירת התאונה בערבה (חדשות 2)