הנערה מפרשת הזמרים מדברת: "לא ידעתי למה אני נכנסת"

בריאיון לחדשות 2 מתארת הנערה בת ה-17 את מערכת היחסים שלה עם שני הזמרים המעורבים בפרשת המין. "היינו נפגשים אצלו בבית, אצל הגברים האחרים, בבתי קפה", אמרה הנערה על הזמר המפורסם. "אחרי תקופה הוא ידע שאני בבית ספר. יכולתי לראות את הבעייתיות של זה, אבל חיכיתי לזה"

הנערה בת ה-17 המעורבת בפרשת הקטינות ומסיבות המין, טוענת בריאיון לחדשות 2 כי היא אינה מבינה מה לא בסדר במערכת היחסים שפיתחה עם שני הזמרים העומדים במוקד הפרשה שמסעירה את המדינה. "אני לא ידעתי למה אני נכנסת. הייתי מספר פעמים עם הזמר המפורסם הזה", סיפרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עניינים רבים בסיפורה של הנערה מעורפלים למדי - גם עבורה. במשטרה בודקים את פרטי גרסתה להתרחשויות בשנה האחרונה - שנחשבים לבלתי עקביים. "הוא לקח אותי אליו הביתה, עם עוד חברה שלי ממש טובה שעכשיו אני לא מדברת איתה בעקבות כל הסיפור הזה", אמרה על אחד משני הזמרים.  

בהמשך הסבירה הנערה כי היא והזמר המפורסם מצאו מספר דרכים כדי להתראות אחד עם השנייה. "היינו נפגשים אצלו בבית או בבתים של חברים. במקרים אחרים מצאנו את הדרך להיפגש בבתי קפה או בקניונים", שחזרה.

"הוא לא עשה משהו רע"

"לאחר תקופה מסוימת הוא ידע שאני תלמידה בבית ספר", ציינה ואף טענה כי מערכת היחסים שנרקמה ביניהם היתה בהסכמה. "יכולתי לראות את הבעייתיות שבזה, אבל זה לא היה כזה משנה, אני חיכיתי שזה יגיע מתישהו, אני רציתי אותו ולא היה אכפת לי מכלום. אני עדיין אוהבת אותו".

במהלך השיחה עמה, תיארה הנערה מערכת יחסים ידידותית גם עם הזמר השני ששמו נקשר בפרשה. "הוא היה לוקח אותי לבתי קפה מיד לאחר בית הספר. הוא לקח אותי לשבת לאכול במקומות שבהם רציתי", סיפרה.

אלא שמעבר לתיאוריה של הנערה, במשטרה מודאגים מעצם העובדה שהיא וחברותיה סבורות כי הזמר אינו אשם במה שהתרחש. "הבנות אמרו שהם יעזרו לו. זה לא ישנה כלום", היא אמרה בריאיון. "הן הולכות איתו גם לבית משפט כדי להעיד שהדבר הזה לא צודק. הוא לא עשה משהו רע".

זמרים חשודים ביחסים אסורים עם קטינות - הסיקור המלא:

המשטרה: סתירות קשות התגלו בחקירת הנערה

הזמרים מכחישים: "המשטרה לא פנתה אלינו"

היחצ"ן ששמו נקשר בפרשת הזמרים: "יש הרבה קנאה, נעשה עוול"

הזמרים לא לבד: מעורבים נוספים בפרשה

הזמר המפורסם מגיב להאשמה: "רצח אופי"

חשד: שני זמרים שכבו עם בת 15

הזמר החשוד: "המוזיקה תנצח הכול"