הרוג בתאונת דרכים באזור קריית גת

רוכב אופנוע החליק סמוך לקריית גת, נפצע קשה בראשו וכעבור זמן קצר מת מפצעיו. במקביל, בירושלים, נפצעו באורח בינוני נהג רכב ובנו בן ה-10. השניים פונו לטיפול רפואי בבית החולים

זירת התאונה, היום (דוברות מד"א)

רוכב אופנוע בשנות החמישים לחייו נהרג היום (ו') בתאונת דרכים, לאחר שהחליק עם כלי רכבו סמוך לכניסה למושב זהר, באזור קריית גת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופרמדיקים של מד"א הוזעקו למקום, והעניקו לפצוע טיפול רפואי ראשוני, לאחר שנפצע קשה, סבל מפגיעת ראש והיה מחוסר הכרה. הצוות הרפואי ניסה לבצע ברוכב האופנוע פעולות החייאה, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו.

"כשהגעתי למקום ניתן היה לראות שמדובר בתאונה קשה מאוד", סיפרה שלומית, פרמדיקית מתנדבת במד"א. "סמוך למעקה הבטיחות היה אופנוע מפורק לגמרי שכנראה הוביל מיכלי צבע שנשפך והתפזר על הכביש, ועל ג'יפ שהיה מעורב גם הוא בתאונה".

"צבע נשפך על ג'יפ שהיה מעורב בתאונה". הי (דוברות מד"א)

"במרחק של כמה עשרות מטרים, שכב גבר כבן 50", המשיכה לתאר שלומית, "עוברי אורח התחילו לבצע בו פעולות החייאה, אנחנו מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי, הוא היה ללא נשימה ודופק ועם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר. תוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו ולבטל את מסוק מד"א שריחף מעלינו".

בתוך כך, תאונת דרכים נוספת אירעה בירושלים, בכביש המוביל משדרות בגין לליפתא, שם נפצעו באורח בינוני נהג רכב פרטי ובנו בן ה-10. השניים קיבלו טיפול רפואי ראשוני מחובשים מתנדבים של "איחוד הצלה", ופונו משם להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים.