פתחו את הביצה וגילו: אפרוח מת

אורן ודרור רצו להכין ארוחה. הם הלכו לסניף "איי.אם.פי.אם" וקנו קרטון ביצים של משק גליקסמן. אלא כשהגיעו הביתה חיכתה להם הפתעה לא נעימה – בתוך אחת הביצים מצאו אפרוח ומסביבו מה שנראה כתולעים שחורות. "היה סירחון נוראי", סיפר אורן תושב תל אביב, "זה היה מזעזע"

שני תושבי תל אביב החליטו לבשל ארוחה לילית והלכו לקנות מצרכים בסניף "am:pm" שברחוב בן יהודה. כשחזרו הביתה פתחו את קרטון הביצים ושם חיכתה להם הפתעה לא נעימה: ביצה ובה אפרוח מת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כל הדרך הביתה הרחתי ריח מסריח", סיפר אורן על הרכישה הלא מוצלחת, "כשהגעתי הביתה פתחתי את הקופסה וראיתי שכל הביצים נדבקו לקרטון. בכל פעם שהרמתי ביצה היה כתם צהוב". הביצה האחרונה היתה סדוקה וכשפתח אותה הופתע אורן לגלות את המראה המבחיל: "היה בפנים עובר ומסביבו מלא ברחשים, מעין זבובונים. זה היה מזעזע".

אורן, שעזב רק לאחרונה את בית ההורים ועבר לתל אביב מיהר להתקשר לאביו. "הוא פתח את הביצים ופתאום קפץ לו סירחון וזוחלים ואפרוח - הוא היה בהלם מוחלט", סיפר האב.

"זה היה מראה מזעזע" (חדשות 2)

השניים בדקו את תאריך התפוגה על האריזה וראו כי ללא קירור ניתן להשתמש בביצים עד ה-8 בנובמבר ובקירור מותר להשתמש בהן עד ה-9 בדצמבר.

למרות מה שמצאו, החליטו אורן וחברו דרור להשתמש בשאר הביצים שנראו כתקינות, מאחר וכבר שברו אותן אל תוך הקערה. "קמתי למחרת עם כאבי בטן", אמר אורן.

הקרטון בו נמצאה הביצה (חדשות 2)

דרור, חברו, החליט להתלונן בחברה ששיווקה את קרטון הביצים - "משק גליקסמן". "התקשרתי והסברתי למזכירה שם שאכלנו ביצים שהיו מקולקלות, ושבביצה אחת היה אפרוח והיא היתה מלאה בברחשים", תיאר דרור את השיחה, "היא אמרה לי שהפיצוי הכי גדול שהיא יכולה לתת זה מגש ביצים. אותי זה לא מספק - מגש ביצים? היה לי קלקול קיבה".

מחברת "משק גליקסמן" נמסר בתגובה: "בביצים שלנו לא יכולים להיות אפרוחים, כי התרנגולות לא מופרות על ידי זכרים. אין מצב שיש שם אפרוחים. אם הביצה הייתה מקולקלת לדבריהם, הם לא היו צריכים לאכול אותה. הוצע למתלוננים פיצוי, והם סירבו לו".

מרשת "am:pm" נמסר בתגובה כי "הנושא נמצא בבדיקה מול הספק בכדי שלא ישנה".