הנעדרת הישראלית בפיליפינים כתבה בפייסבוק: "אני בסדר"

לאחר שמשפחתה של הגר קליין, בת 23 מהרצליה, פתחה במאמצים לאתרה באיי הפיליפינים בעקבות סופת הטייפון שזרעה חורבן נרחב במדינה, הגיעה היום הבשורה המשמחת על איתורה. קליין העלתה פוסט לפייסבוק והרגיעה את המחפשים: "אני בסדר, תודה לכולם"

הגר קליין (פייסבוק)

במשפחתה של הגר קליין שנסעה לאיי הפיליפינים והקשר עמה נותק בעקבות סופת הטייפון "הייאן", נושמים הבוקר (א') לרווחה. קליין העלתה פוסט לפייסבוק שבו כתבה: "אני בסדר, תודה לכולם", והרגיעה את יקיריה בישראל שפתחו בחיפושים אחריה במדינת האיים שספגה נזקים כבדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר הביעו במשפחת קליין אופטימיות זהירה לנוכח דיווחים מעודדים שקיבלו מתושבים המתגוררים באזור שבו טיילה הגר. "המקומיים הנמצאים באזור עדכנו אותנו שכל האנשים בטוחים ושלמים. הם אמרו כי מי שעדיין לא יצר קשר מהאי כנראה הצטרף למשלחת שמסייעת בחיפושים", סיפרה אחותה נעם. "כפי שאני מכירה את אחותי וכל מי שמכיר אותה יודע שהיא בטח הצטרפה לעזור".

הגר כתבה בפייסבוק: אני בסדר (פייסבוק, צילום מסך)

עוד לפני יצירת הקשר עם הגר אמרה אחותה כי על אף העדכון המעודד מהפיליפינים, במשפחה עדיין ממתינים בדאגה לשמוע את קולה של הגר בכדי לוודא ששלומה טוב, וכי הם עדיין ממשיכים במאמצים לאתר אותה. "בכל מקרה, עד שלא נשמע את הקול שלה לא נהיה רגועים לחלוטין", הבהירה. 

משפחתה של הגר קליין, בת 23 מהרצליה, החלה בחיפושים אחריה לאחר שנסעה לפיליפינים לפני שלושה שבועות ומאז יום חמישי האחרון נותק עמה הקשר. הגר טסה לפני כחודש וחצי לויטנאם והמשיכה במסעה לפיליפינים, שם עבדה כמדריכת צלילה. "דיברנו איתה ביום חמישי האחרון והיא אמרה שיכול להיות שיהיו איתה קשיים בתקשורת", הסבירה אתמול אחותה.

אלפים נותרו ללא קורת גג (רויטרס)

המשפחה סיפרה כי הגר נסעה לעיירה בשם מלאפסאקו ומאז אבד עמה הקשר. "באיים ליד שמעתי שיש תקשורת, ורק באי שלה אין. אני יודעת שסופת הטייפון הכתה שם ואני מאמינה שהחשמל נפל", סיפרה אתמול האחות המודאגת.