הנגב: בן 10 נהרג מנפילת קיר, אחיו במצב בינוני

טרקטור שביצע עבודות בבית בפזורה הבדואית החל להרוס קיר במבנה, שככל הנראה פגע בשני האחים. הם הובאו על ידי אביהם אל בית החולים סורוקה שבבאר שבע כשאחד מהם במצב קריטי וסובל מפגיעה רב-מערכתית. זמן קצר לאחר מכן נאלצו הרופאים לקבוע את מותו והגדירו את מצבו של הילד הנוסף בינוני. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע

הנגב: טרקטור ביצע עבודות במבנה, הילדים נ (דוברות משטרת מחוז דרום)

טרגדיה בנגב: ילד בן 10 נהרג ואחיו, בן חמש, נפצע בינוני לאחר שקיר שנהרס על ידי טרקטור בביתם שבפזורה הבדואית - התמוטט עליהם. הם הובאו לבית החולים סורוקה שבבאר שבע על ידי אביהם, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תחילתו של האירוע היום (ו') אחר הצהריים. ככל הנראה, בוצעו עבודות בבית המשפחה - בין נבטים לבאר שבע - כשטרקטור החל להרוס את אחד מקירות המבנה. כתוצאה מכך, נפגעו הילדים. אל המוסד הרפואי שבבירת הנגב הגיע האב המודאג יחד עם שני ילדיו. מצבו של אחד מהם, בן 10, הוגדר קשה מאחר וסבל מפגיעה רב-מערכתית. הרופאים החלו לבצע בו פעולות החייאה נמרצות.

במקביל, הוגדר מצבו של הבן הנוסף, בן חמש, בינוני, והוא סובל מפציעות בגפיות התחתונות.

חקירת המקרה נמצאת בראשיתה וקצין חקירות מתחנת עיירות, רפ"ק רונן עמרם, ציין כי "מדובר באירוע טרגי שבו ילד בן 10 קיפח את חייו ואחיו נפצע קשה. מיד עם קבלת האירוע יצאו חוקרים לזירה ואל בית החולים". לדבריו, זהות הנהג ידועה ונערכים חיפושים לאיתורו והבאתו לחקירה.