ת"א: בת 50 נהרגה מפגיעת רכב

אל צומת הרחובות הר ציון והגדוד העברי הוזעקו צוותי מגן דוד אדום יחד עם כוחות כיבוי אש, בעקבות דיווח על אישה שנפגעה ממכונית ונלכדיה תחתיה. היא חולצה, אך מותה נקבע במקום. הנהג תושאל, וציין כי היא שכבה על הכביש. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

ת"א: אישה נהרגה מפגיעת רכב. ארכיון (חדשות 2)

כבישי ישראל ממשיכים לגבות קורבנות בנפש: מכונית פגעה הערב (ו') בהולכת רגל כבת 50 בצומת הרחובות שדרות הר ציון והגדוד העברי בתל אביב. האישה נלכדה תחת הרכב וחולצה על ידי כוחות כיבוי אש שהגיעו למקום. אלא שמאמצי ההחייאה שביצע בה צוות של מגן דוד אדום עלו בתהו - ומותה נקבע בזירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הנהג, תושב העיר בן 41, טען כי האישה שכבה על הכביש כשפגע בה. דותן יניב כץ, פרמדיק מגן דוד אדום שהגיע לזירת האירוע, סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online: "מצאנו את האישה, בשנות ה-50 לחייה, כשהיא שוכבת מתחת לרכב במצב קריטי. לא הייתה לנו גישה אליה. הכבאים חילצו אותה ולאחר מכן ביצענו בה פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".

מוקדם יותר השבוע, ביום ג', נהרגה אישה בשנות ה-30 לחייה בתאונת דרכים קשה בכביש החוף, סמוך למחלף אור עקיבא, כשעצרה לתקן תקר בגלגל ונפגעה מג'יפ שחלף במקום. מחקירה ראשונית של התאונה עלה כי האישה עצרה את רכבה בשול הימני של נתיב הנסיעה לכיוון צפון. הרכב החולף, שככל הנראה לא הבחין באישה, פגע בה במהלך הנסיעה המהירה.

פרמדיקים של מגן דוד אדום ממרחב שרון שהגיעו לזירת התאונה נאלצו לקבוע במקום את מותה של האישה. המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות התאונה. נהגת הג'יפ נלקחה לחקירה.

מוקדם יותר באותו היום נפצעה אישה כבת 50 קשה ושני בני אדם נוספים נפצעו בינוני, בתאונה בין שני כלי רכב בכניסה לטירת כרמל, דרומית לחיפה. צוותי ההצלה שהגיעו למקום פינו העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני, ופינו אותם לבית החולים רמב"ם בחיפה.