הדלת פתוחה והרכבת נוסעת

נוסעים שהיו בדרכם מבנימינה לכיוון דרום נתקלו בתקלה בקטר שהביאה לעיכובם במשך כחצי שעה לפחות. אלא שבזאת לא תמו תלאותיהם: לכשתוקנה התקלה לבסוף - החלה הרכבת בנסיעה כשאחת מדלתותיה נותרה פתוחה. בתיעוד נראים הנוסעים כשהם מנסים לסגור אותה בעצמם. רכבת ישראל: "נקיים בדיקה מקיפה". כך זה נראה

פשוט ליהנות מהדרך? נוסעים שעלו הבוקר (ב') על רכבת שעשתה את דרכה מבנימינה לכיוון דרום, לא תיארו לעצמם שייאלצו לנסות ולסגור בעצמם את דלת הרכבת, לאחר שזו החלה בנסיעתה המהירה כשהדלת פתוחה לרווחה ומסכנת את בטיחותם של הנוסעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לתקלה בדלת הקרונות קדמה תקלה בקטר שהביאה לעצירת הרכבת באמצע הדרך, ולעיכובם של הנוסעים במשך כחצי שעה לפחות. נוסף על החוויה הלא נעימה, אחד הנוסעים אף התלונן על ריח חריף שעלה בזמן בו עמדה הרכבת.

נוסף על כך, וכפי שניתן לראות בתיעוד שפורסם בחדשות 0404, לאחר שתוקנה התקלה בקטר החלה הרכבת בנסיעה כשאחת מדלתותיה נותרה פתוחה - והנוסעים הם אלו שהפעילו את מלוא הכוח על מנת להביא לסגירתה של הדלת, שסיכנה באופן ברור את מי שעמד בסמוך.

מרכבת ישראל נמסר בתגובה: "בכל הרכבות קיים מנגנון אוטומטי אשר אינו מאפשר פתיחת דלתות בזמן נסיעה. מדובר ברכבת מסוג 'פושפול' אשר התגלתה בה תקלה טכנית שגרמה לפתיחתה של דלת אחת ולעצירת הרכבת. הרכבת תקיים בדיקה מקיפה של האירוע".