תאונה קשה בדרום: בת 6 נהרגה מפגיעת טרקטור

ילדה מאזור הדרום הובאה לבית החולים סורוקה בבאר שבע על ידי אביה כשהיא ללא רוח חיים. לדברי האב, טרקטור שהידרדר פגע בה וגרם למותה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה

נהרגה מפגיעת טרקטור, אילוסטרציה (חדשות 2)

טרגדיה בדרום: ילדה בת 6, תושבת הפזורה הבדואית בדרום, הובאה הבוקר (ב') על ידי אביה לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשהיא ללא רוח חיים, לאחר שלדברי האב, טרקטור שנסע בקרבת מקום מגוריהם, הידרדר לאחור, מחץ את הילדה וגרם למותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הרופאים בבית החולים סורוקה בדקו את מצבה של הילדה, אך לבסוף לא נותר להם אלא לקבוע את מותה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, וחוקר תאונות צפוי להגיע ליישוב מגוריהם, על מנת לבחון את זירת האירוע. בשלב זה מעריכים במשטרה כי הטרקטור עבד באזור שבו נוהגים ילדי היישוב לשחק, והקרבה למקום היא שהביאה לתאונה הקטלנית.

שלשום נפצעה תינוקת בת שנה וחצי באורח קשה לאחר שקרוב משפחתה דרס אותה בשוגג בשעה שנסע לאחור ברכב מסחרי. האיש, תושב סכנין, העביר אותה למרפאה ביישובו ומשם הועברה לבית החולים רמב"ם בחיפה - שם היא מאושפזת עדיין במצב קשה.

ימים ספורים קודם לכן דרס תושב רהט את בנו בן ה-4 וגרם למותו. מבדיקת המשטרה עולה כי הילד, רץ לחצר הבית כדי לקדם את פניו של אביו, שלא הבחין בו ופגע בו. הילד פונה לטיפול רפואי בבית החולים סורוקה, אך לאחר דקות ארוכות שבהן נלחמו הרופאים על חייו הם מאלצו לקבוע את מותו.