צפו: שועט בכביש ופוגע במכוניות

רענן גורמס, נהג מונית מירושלים, הצליח לתעד במצלמה שהתקין ברכבו תאונת דרכים שרק במזל נגמרה בלא נפגעים. כפי שנראה בתיעוד, מגיע אחד הרכבים במהירות כשהוא חוצה שטח הפרדה לא בנוי, פוגע ברכבים וחוזר אל הנתיב השמאלי תוך שהוא עולה על אי תנועה. כך זה נראה

רק בנס זה נגמר בלי נפגעים: ביום ה' האחרון אירעה תאונת דרכים בירידה מהגבעה הצרפתית בירושלים לכביש מספר תשע, סמוך לשכונת רמת שלמה. כפי שניתן לראות בתיעוד, הרכב הפוגע שועט בין הנתיבים, עובר על שטח הפרדה לא בנוי, פוגע באחת המכוניות - וחוזר אל הנתיב השמאלי תוך שהוא חוצה אי תנועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רענן גורמס, נהג מונית ותושב האזור שנסע בכביש, התקין ברכבו מצלמה נייחת על השמשה שקלטה את התאונה שהתרחשה מולו שבה נראה הרכב כשהוא נוסע בפראות ומסכן את שאר הנוסעים בכביש. הוא נעצר רק לאחר שהתנגש במעקה הכביש. באירוע עצמו לא היו נפגעים.

שועט, מתנגש ונעצר (רענן גורמס)

 "מדובר פשוט ברשלנות לשמה", סיפר גורמס בשיחה עם חדשות 2 Online. "מאז האירוע אני מקרין את הסרט לעצמי אינספור פעמים ואומר כמה מזל היה לי שלא נסעתי במהירות של עשרה קמ"ש יותר, כי אז לא הייתי קולט אותו מגיע בכלל. גם באותו הרגע לא הבנתי מה מתרחש ורק בדיעבד, כשצפיתי בתיעוד, הבנתי מה אירע".

את הסרטון עצמו הוא העלה לעמוד הפייסבוק שלו "מוניתי", שם גם ציין כי יפנה למשטרה בניסיון להביא את הנהג הפרוע לדין.