קרובי החייל שנפצע קשה: "מתפללים שייצא מזה בשלום"

מכריו ומשפחתו של אחיה קליין, חייל צה"ל שנפצע באורח קשה בפיצוץ המנהרה הלילה ברצועת עזה, המומים מהמכה הקשה שנחתה עליהם. "כולנו היינו בהלם, אחיה הוא אחד מהחבר'ה הצעירים המרכזיים ביישוב", סיפרו מכריו והבטיחו כי השבת כולה תוקדש לתפילות לשלומו

צילום ארכיון (חדשות 2)

בעוד בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע ממתינים לתוצאות ניתוח העיניים שעבר החייל אחיה קליין, שנפצע הלילה (ו') באורח קשה בפיצוץ מנהרת הטרור בעזה - ביישובו כפר עציון מתפללים להחלמתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"עם כניסת השבת כולנו נתכנס לתפילה גדולה לשלומו", סיפר דובר היישוב אפרים בק לחדשות 2 Online. "עם קבלת הידיעה על פציעתו של אחיה היינו כולנו בהלם, כל היום ביררנו ועקבנו אחר מצבו. המשפחה היא מוותיקי הקיבוץ ומאוד מעורבת מאוד בכפר עציון, וגם אחיה הוא אחד מהחבר'ה הצעירים המרכזיים ביישוב".

סגן משנה אחיה קליין, קצין ביחידת ההנדסה יהל"ם, בנם של נירה ויחזקאל הוא הבן הקטן מתוך תשעה אחים. "הוא ילד טוב, תמיד היה פעיל ומעורב", סיפרה מורית המתגוררת בכפר עציון. "הוא היה מדריך בבני עקיבא בו בקיבוץ, כולנו מתפללים שהוא ייצא מזה בשלום ושאלוהים ישמור עליו".

אחיה קליין למד בישיבה התיכונית בסוסיא, ולאחר גיוסו לחיל ההנדסה יצא לקורס קצינים. הלילה נפצע סג"מ קליין באורח קשה, יחד עם ארבעה חיילים נוספים, כתוצאה ממטען חבלה שהוטמן בתוך מנהרת טרור בעזה - והתפוצץ במהלך הפעילות של צה"ל להשמדתו.

החיילים נפצעו מרסיסי הפיצוץ, בזמן ששהו מחוץ למנהרה. קליין נפצע בעיניו ובמהלך הלילה והבוקר עבר ניתוח בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע בניסיון להציל את מאור עיניו. "כל קהילת גוש עציון מתפללים יחד להחלמתו המהירה והשלמה של אחיה יחד עם כל חיילי צה"ל הפצועים", אמר דוידי פרל, ראש המועצה האזורית.

תקרית ירי בעזה - הסיקור המלא:

נלחמים להציל את עיני החייל שנפצע

תיעוד: פיצוץ מנהרת הטרור בעזה

חילופי אש סמוך לחאן יונס: 5 חיילי צה"ל נפצעו

"3 מומחי מנהרות נהרגו בתקיפה"