ת"א: 3 נערות סיימו את הלימודים - ונפצעו מפגיעת רכב

נתין זר מסודן איבד שליטה על מכוניתו ופגע ב-3 בנות 12 בשעה שהמתינו בתחנת אוטובוס בשכונת התקווה בתל אביב. הנערות פונו במצב קל-בינוני לבית החולים דנה בעיר. נבדק חשד שלפיו הנהג היה תחת השפעת אלכוהול

הנערות פונו במצב קל-בינוני (רויטרס)

שלוש נערות כבנות 12 נפגעו קל-בינוני לאחר שמכונית פגעה בהן בשעה שעמדו על אי תנועה ברחוב הלח"י בשכונת התקווה בתל אביב. צוותים של מד"א שהגיעו למקום התאונה פינו את אחת הנערות במצב קל-בינוני ושתיים נוספות במצב קל לבית החולים "דנה" בעיר עם פגיעות בגפיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי חקירה ראשונית שנערכה בזירת התאונה, עולה כי ככל הנראה הנהג, נתין זר מסודן, איבד שליטה במכוניתו ופגע בנערות בשעה שהמתינו בתחנת אוטובוס לאחר שסיימו את לימודיהן בבית הספר. במשטרה בודקים האם הנהג היה שיכור בזמן שפגע בהן.

ביום שני השבוע נהרגה אישה בשנות ה-60 לחייה ונכדהּ, פעוט בן תשעה חודשים, נפצע בתאונת דרכים קשה בנתניה. נהג שאיבד שליטה לאחר שמכונית אחרת התנגשה בו, פגע בהם בעוצמה כשעמדו על אי תנועה, במעבר חצייה. עדי הראייה במקום חילצו את הפעוט הפצוע מתחת לגלגלי המכונית הפוגעת.

זירת התאונה בנתניה, השבוע (איציק בן שושן)

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו פעולות החייאה באישה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. התינוק פונה להמשך טיפול בבית החולים לניאדו בנתניה כשהוא סובל מפגיעה קשה בראשו. שני עוברי אורח נוספים נפצעו קל בתאונה.