טסטים גם בשישי: מורי הנהיגה לא ישבתו בשבוע הבא

ארגון מורי הנהיגה ביטל את השביתה שתכנן לשבוע הבא, לאחר שהגיע להבנות עם משרד התחבורה, שלפיהן יחזרו להיערך מבחני נהיגה מעשיים גם בימי שישי. הבוחנים עם זאת ממשיכים בעיצומים. "מקווה לטסט כמה שיותר מהר", אמר תלמיד נהיגה

בשורה טובה לתלמידים (חדשות 2)

חדשות טובות לתלמידי הנהיגה: ארגון מורי הנהיגה הודיע הבוקר (ו') כי הגיע להסכמות עם משרד התחבורה, וביטל את השביתה שתוכננה ליום ראשון ושני הקרוב. בכך למעשה יוכלו להתקיים מבחני רישוי (טסטים) בתחילת שבוע הבא. המשרד החליט להחזיר את מבחני הנהיגה לימי שישי, כפי שהיה עד לפני כשבועיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למרות ההודעה של מורי הנהיגה, בוחני הנהיגה עדיין לא הגיעו להסכמות - ועל כן הם ימשיכו בעיצומים - במסגרתם גם בשבוע הבא לא יתקיימו מבחני נהיגה מעשיים בכל יום בין השעות 11:00-12:00.

למרות עיצומי הבוחנים, בארגון מורי הנהיגה מקווים כי הוספת שעות למבחנים בימי שישי תקל משמעותית על זמני ההמתנה על טסטים, מה שעורר את זעמם של תלמידים רבים, שפנו לשר התחבורה ושר האוצר בעניין. הבוחנים פתחו בעיצומים בשבוע שעבר על מנת להגיע להסכם קיבוצי מסודר על שכרם.

"הגענו להבנות עם משרד התחבורה שלפיהן ימשיכו להיערך טסטים בימי שישי, מהלך שבוטל לפני כשבועיים", אמר הבוקר לחדשות 2 Online אבי גולן, יו"ר ארגון מורי הנהיגה. "המהלך הזה גרם ללחץ בטסטים ועיכובים רבים".

"אני מקווה שהחזרת הטסטים לימי שישי תקדם לי את התאריך לטסט", אמר בעקבות ההודעה תלמיד נהיגה בהרצליה. "עם זאת, השיבושים של הבוחנים עדיין משמעותיים ואני מקווה ששבוע הבא זה ייפתר, כי אני באמת רוצה כבר להוציא רישיון".