גבר בן 37 דרך על מוקש ונפצע בינוני

מפרטים ראשונים עולה כי האיש, שטייל באזור בקעת בית שאן, נכנס ככל הנראה למבנה נטוש ושם דרך על מוקש שהתפוצץ. פרמדיקים של מגן דוד אדום פינו אותו באמצעות מסוק לבית החולים, לאחר שאחת מרגליו נקטעה

המבנה שבו התפוצץ המוקש (חדשות 2)

תאונה בצפון: גבר כבן 37 נפצע באורח בינוני לאחר שדרך על מוקש שהתפוצץ סמוך למושב ירדנה, בבקעת בית שאן. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ופתחו בחקירת נסיבות התקרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטים ראשונים עולה כי האיש טייל עם קבוצה בין מושב ירדנה למושב בית יוסף, והחליט להיכנס למבנה נטוש בסביבה, אז ככל הנראה דרך על המוקש ונפגע. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו באמצעות מסוק לבית החולים רמב"ם בחיפה, לאחר שאחת מרגליו נקטעה.

מקום האירוע (mapa)

חבלנים של המשטרה שהגיעו למקום פתחו בבדיקה על מנת לקבוע האם פציעתו של האיש נגרמה על ידי פיצוץ מוקש או שמא מדובר בפיצוץ של אמצעי לחימה אחר.

לפני כחצי שנה: חייל נהרג מפיצוץ מוקש

לפני חצי שנה: חייל צה"ל נהרג מפיצוץ מוקש (חדשות 2)
בחודש מאי האחרון נהרג חייל בחיל ההנדסה מפיצוץ מוקש נגד טנקים במהלך פעילות לפינוי מוקשים ליד גדר הגבול בדרום רמת הגולן.שני חיילים נוספים נפגעו קל. בצה"ל הפסיקו את הפעילות ופתחו בתחקיר נסיבות התאונה.

התאונה הקשה התרחשה סמוך לשעה 17:00 במהלך פעילות לפינוי מוקשים במסגרת הכשרת היסוד של חיל ההנדסה. מדובר בהכשרה של פלוגות לוחמות ובפעילות שנעשית בשגרה לכל אורך השנה. החייל שנהרג התגייס לצה"ל לפני כמה חודשים.