דרמה בבקעה: התהפך לתהום - וחולץ חי אחרי יותר מ-10 שעות‬

תושב אורנית הידרדר אמש לתהום כשנסע עם מכוניתו בכביש הבקעה. לאחר שעות ארוכות שלא חזר לביתו, צלצלה רעייתו למשטרה ודיווחה עליו כנעדר. כוחות כיבוי ומשטרה נפרסו בשטח ומצאו את רכבו המעוך שנפל למרחק 200 מטר לוואדי. להפתעת המחלצים, הוא נפצע בינוני בלבד והועבר לבית החולים

חילוץ דרמטי מהרכב המעוך - אחרי שעות: זה התחיל כמו עוד נסיעה רגילה על כביש מפותל - והסתיים בדרמה גדולה. תושב אורנית נהג אמש (ראשון) ברכבו בכביש הבקעה הארוך. לפתע, כשעבר סמוך למושב פצאל, הוא החל לאבד שליטה על רכבו, התהפך - והידרדר לתהום בעומק של כמה עשרות מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השעות נקפו, וקרובי משפחתו לא ידעו היכן הוא ומה קרה לו. אשתו צלצלה למשטרה ודיווחה שהוא נעדר - ואז החלו חיפושים אחריו. השוטרים ביצעו איכון של הטלפון הסלולרי שלו - וגילו כי הוא הידרדר לעומק הוואדי באזור פצאל, המרוחק כ-200 מטרים מהכביש.

הרכב בין סלעי הענק בעומק התהום (כבאות והצלה יו"ש)


כוחות המשטרה וכוחות כיבוי, בשיתוף מח"ט הבקעה, פרשו חוליות חיפוש שסרקו את הוואדי - ולבסוף, מצאו את רכבו מעוך בין סלעי ענק.

רק כעבור 10 שעות, כשעלה היום - הגיעו הכבאים אל הנהג - ונדהמו לגלות שהוא בחיים. מסוק שהוזנק לזירה פינה אותו מתוך הרכב המעוך לבית החולים שיבא בתל השומר כשהוא במצב בינוני.