תאונת דרכים קשה בנתניה: הסבתא נדרסה - התינוק במצב קשה

אישה כבת 50 שטיילה עם נכדה בן השנה בעגלה נדרסה למוות כשחצתה במעבר חצייה בנתניה. התינוק פונה לבי"ח במצב קשה. בני המשפחה הגיעו לזירה ופרצו בבכי. הנהג, כבן 70, איבד ככל הנראה שליטה על הרכב

זירת התאונה בנתניה, היום (איציק בן שושן)

טרגדיה בנתניה: אישה כבת 50 נהרגה ונכדה התינוק נפצע קשה לאחר שרכב פרטי איבד שליטה ופגע בהם בשעה שחצו כביש במעבר חצייה בשדרות בנימין בעיר פינת רחוב רמז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו פעולות החייאה באישה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. התינוק פונה להמשך טיפול בבית החולים לניאדו בנתניה כשהוא סובל מפגיעה קשה בראשו. שני עוברי אורח נוספים נפצעו קל בתאונה.

פרמדיקים בזירת התאונה (איציק בן שושן)

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי נהג הרכב הפוגע, גבר כבן 70, איבד שליטה ופגע באישה שטיילה עם נכדה בעגלת תינוק. הנהג עוכב לחקירה על ידי המשטרה ובוחני תאונות מטעם אגף התנועה סוקרים את המקום. 

"עגלת התינוק נלכדה" (איציק בן שושן)

בדקות שאחרי התאונה התאספו במקום עשרות בני אדם, ובהם קרובי משפחתה של ההרוגה שפרצו בבכי כשראו את המראות הקשים. אחדים מהם ניסו לסייע לכוחות ההצלה במאמציהם הראשונים לפנות את הנפגעים לבית החולים.

ישראל דהרי, פרמדיק מד"א שהוזעק למקום, סיפר על הרגעים הראשונים שלאחר הגעתו לזירה. "זיהינו רכב פרטי שפגע בהולכת רגל, עגלת התינוק הייתה לכודה מתחת לרכב", סיפר דהרי. "התינוק הושלך מחוץ לעגלה והתחלנו לטפל בו. פינינו אותו לבית החולים כשהוא בוכה ובהכרה".

"התינוק הושלך מהעגלה" (חדשות 24)

רק אתמול נפצעו קשה שתי ילדות בנות שמונה ועשר מפגיעת מכונית שבה נסעה אמה של אחת מהן סמוך לבית הספר שבו לומדות השתיים ברחוב רש"י ברמלה. ילדה נוספת נפצעה קל בגפיה. מחקירה ראשונית של האירוע עלה כי האם נסעה לאחור ופגעה בילדות בשוגג.