אלעד נפצע קשה בצבא ושרד - אך נהרג בתאונה בהודו

כשהיה בצבא, אוטובוס התנגש באלעד פישמן, פצע אותו קשה והוא הוכר כנכה צה"ל. ביום שישי האחרון הוא נהרג כשאוטובוס התנגש באופנוע עליו רכב בהודו. אביו מתקשה לעכל: "איך תאונה מחוץ למדינה חיסלה אותו?"

אלעד פישמן (מתוך פייסבוק)

"זה לא אמיתי, איך שוב אוטובוס נכנס בו?". אלעד פישמן (31) מכפר סבא נהרג ביום שישי האחרון כשאוטובוס נכנס באופנוע עליו רכב בדרך בין רישיקש לקאסול שבצפון הודו. פישמן הוא נכה צה"ל, לאחר שבחופשה מהצבא, כשהיה בדרך לאלפי מנשה, אוטובוס התנגש בו ופצע אותו קשה. הוא הותיר אחריו הורים ושלוש אחיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אביו צביקה פישמן, הזוכה בטריאתלון איש הברזל "ישראמן" לשנת 2013 וקצין ביטחון בבית החולים הלל יפה בחדרה, סיפר כי בנו לעולם לא הפסיק לחייך. "יומיים לפני התאונה שוחחנו בטלפון ואמרנו לו שאנחנו מתגעגעים אליו, והוא אמר שהוא רוצה להאריך את השהות שלו בעוד מספר חודשים", סיפר האב.

במשך תקופה ארוכה הוא חסך כסף בשביל טיול למזרח ועבד בתור מדריך צלילה וסירב לקבל עזרה כספית מהוריו. "ידענו שהוא השכיר אופנוע, הוא טייל לבד בכל נפאל, הודו ואזור ההימלאיה ונהנה מכל רגע", הוסיף אביו. "הוא שלח לנו מאות תמונות עם חיוכים. הוא נסע כמו שהוא רצה אבל לא חזר".

במשפחתו מתקשים לעכל את הבשורה המרה. "הוא היה בחור גדול, שרירי, צוללן, ספורטאי - גובה 1.90, ויצא מתאונה מחרידה בצבא. איך תאונה מחוץ למדינה חיסלה אותו?", המשיך אביו. הוא הודה למשרד החוץ על הטיפול המסור בהבאת גופת בנו והעריך כי היא תנחת בישראל ביום רביעי לפנות בוקר.

יו"ר איילות (המועדון הישראלי לרצים) מיכאל זיו אמר כי מועדון איילות על כל חבריו מביע צער עמוק על האסון שנפל על המשפחה. "כמי שהכיר את אלעד עוד כשהיה ילד, הכאב האישי חותך בלב", ציין.