נפל מהאופנוע בניסיון לא לפגוע בכלב - ונהרג

חקירת התאונה בכביש 90 מעלה כי רוכב אופנוע, צעיר בן 21, הבחין בכלב משוטט על הכביש, וסטה ממסלולו בניסיון להתחמק מפגיעה בו. אלא שהפגיעה לא נמנעה ובמהלכה עף הנהג על הכביש ופגע במעקה הבטיחות כשהוא ללא קסדה. מותו נקבע במקום

אופנוע של הצעיר בן 21 (דוברות מד"א)

תאונה קשה בבקעה: רוכב אופנוע בן 21 תושב בית שאן נהרג הלילה (א') לאחר שאיבד שליטה על אופנועו, ופגע במעקה הבטיחות בכביש 90, בדרכו מצמח לבית שאן. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי הצעיר איבד שליטה על האופנוע עליו רכב לאחר שהבחין בכלב שחצה את הכביש במפתיע. ככל הנראה בניסיון להימנע מפגיעה בכלב, סטה הנהג ממסלול נסיעתו, אלא שלמרות הניסיונות, האופנוע פגע בכלב. הנהג נפל מהאופנוע והמשיך להחליק על פני הכביש עד שפגע במעקה שבצד הדרך.

במהלך הנפילה מהאופנוע נפלה קסדת הראש שהרכיב הנהג, כך שבהתנגשות במעקה הבטון ראשו של בן ה-21 היה חשוף. כתוצאה מהפגיעה איבד הצעיר את הכרתו והוא סבל מפגיעה רב מערכתית. כוחות ההצלה שהגיעו למקום החלו לבצע בו החייאה, אך לבסוף נאצלו לקבוע את מותו במקום.

"כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד", סיפר פרמדיק מגן דוד אדום וויסאם זועאבי, שהיה הראשון שהגיע לזירת התאונה. "סמוך למעקה הבטיחות היה אופנוע שרוף ובמרחק של כ-50 מטר שכב על הכביש רוכב האופנוע עם פגיעת ראש קשה לאחר שקסדתו עפה. לאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו".