הרוגה ופצועה בינוני-קשה בהתהפכות טרקטורון סמוך לכביש 70

תאונה קטלנית בצפון הארץ: צעירה בשנות ה-20 לחייה נהרגה ואחרת נפצעה קשה לאחר שהטרקטורון עליו נסעו התהפך בין צומת התשבי לצומת העמקים סמוך לכביש 70, באזור קריית חרושת הסמוך לקריית טבעון. הפצועה פונתה לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה

הנסיעה על הטרקטורון הסתיימה באסון כבד: צעירה נהרגה וצעירה אחרת נפצעה קשה לאחר שהטרקטורון עליו נסעו התהפך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השתיים רכבו על הטרקטורון בשטח פתוח באזור שבין צומת התשבי לצומת העמקים הסמוך לכביש 70, ליד קריית חרושת, אתר בנייה של רכבת ישראל באזור טבעון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום בניידת טיפול נמרץ העניקו טיפול רפואי ראשוני לצעירה כבת 20 שנפצעה באורח אנוש, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה במקום.

הטרקטורון עליו נסעו הצעירות, היום (חדשות 2)

צעירה אחרת שרכבה על הטרקטורון, אף היא בשנות ה-20 לחייה, פונתה במצב בינוני-קשה לבית החולים "רמב"ם" בחיפה, כשהיא סובלת מחבלות בבטנה.

האזור בו אירעה התאונה (חדשות 2)

אתמול נמצא רוכב אופנוע מוטל על המדרכה ברח' תש"ח פינת דרובין בראשון לציון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום דיווחו על גבר כבן 30 שנהרג. נסיבות התאונה נחקרות, ועדיין לא ידוע אם מדובר בתאונה עצמית או בתאונת פגע וברח.

פרמדיקים של מד"א מייק פרז וישראל כץ שהגיעו בתוך זמן קצר למקום סיפרו: "כשהגענו למקום הבחנו בתאונה קשה מאוד. על המדרכה היה אופנוע מפורק מעוצמת התאונה, ולצידו שכב גבר כבן 30 עם קסדה על הראש ופגיעות קשות ביותר. הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".