החשוד ברצח נעלם סדרתי? "לא ענה לנו שנים"

נראה שזו לא הפעם הראשונה בה אבנר ברק טוויק נעלם. בשנת 2004 בעלי חברת ההסעה שלו קראו לו להעיד במשפט על פציעה של אחד הנוסעים – אך הוא נעלם. "הוא עזב כי היו לו בעיות עם אישתו", נזכר היום בעלי החברה בה הועסק. בבית המשפט הוא הוגדר "אדם קשה לאיתור"

נעלם סדרתי? אבנר ברק טוויק (חדשות 2)

"עקבותיו נעלמו, ניסיתי למצוא אותו הרבה זמן ללא הועיל". בחברת ההסעות בה הועסק אבנר ברק טוויק החשוד ברצח בת זוגו שנתפס הבוקר (ה'), נזכרו איך בשנת 2004 נעלם גם להם - כשהוזמן להעיד בבית משפט בתיק בו היה מעורב כנהג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

טוויק הודיע בשלב מסוים למעסיקיו בחברת הסעות באשקלון כי הוא מעוניין להפסיק את עבודתו בשל "קשיים עם אשתו" והליכי גירושין. כשהוגשה תביעה בגין מעורבות שלו בתאונה במהלכה נפצע אחד הנוסעים - לא ניתן היה למצוא אותו.

גם בבית המשפט כינו אותו "אדם קשה לאיתור". בעלי חברת ההסעות באשקלון אמר היום לחדשות 2 Online כי גם עורך דינו וגם הוא לא הצליחו לאתר את טוויק במרוצת השנים, ולבסוף הוא לא העיד במשפט, כפי שהתבקש לעשות. "לא הצלחתי לתפוס אותו, למרות ששלחתי מכתבים והתקשרנו. הוא פשוט נעלם לגמרי, לא ענה במשך שנים", אמר הבעלים.

לטענתו, למעט העניין הזה לא היו בעיות ספציפיות עם טוויק. "היו אולי עליות ומורדות כמו עם כל עובד, אבל אני לא זוכר משהו ספציפי", הוסיף.

הבוקר אותר טוויק אחרי 48 שעות של חיפושים, שחשוד ברצח בת זוגו לשעבר בתל מונד. כוחות המשטרה עצרו אותו בעוד הוא מסתתר במבנה נטוש באשקלון, שרכבו היה בסמוך למקום. הוא נלקח לחקירה, שלאחריה יוחלט האם להאריך את מעצרו.