חשד ל"פגע וברח" בראשון לציון: רוכב אופנוע נהרג

גבר כבן 30 נמצא מוטל על הכביש ברחוב תש"ח בראשון לציון, כשהאופנוע עליו רכב לצידו. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. עדיין לא ברור אם מדובר בתאונה עצמית של הנהג, או בתאונת פגע וברח, והמשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה

רוכב אופנוע נמצא מוטל על המדרכה ברח' תש"ח פינת דרובין בראשון לציון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום דיווחו על גבר כבן 30 שנהרג. נסיבות התאונה נחקרות, ועדיין לא ידוע אם מדובר בתאונה עצמית או בתאונת פגע וברח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א מייק פרז וישראל כץ שהגיעו בתוך זמן קצר למקום סיפרו: "כשהגענו למקום הבחנו בתאונה קשה מאוד. על המדרכה היה אופנוע מפורק מעוצמת התאונה, ולצידו שכב גבר כבן 30 עם קסדה על הראש ופגיעות קשות ביותר. הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

לפני כחודש נהרג רוכב אופנוע נוסף בהתנגשות חזיתית בין מכונית פרטית לאופנוע בצומת כאוכב בכביש 784. בתאונה נהרג הרוכב, קוסאי גנאים, בן 32 מסכנין. נהג המכונית ונוסע שהיה ברכב נפצעו באורח קל, הרכב והאופנוע עלו באש. הפצועים פונו על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית החולים רמב"ם בחיפה.

תאונת אופנוע קטלנית אירעה גם לפני שלושה חודשים: גופת גבר בשנות ה-30 לחייו נמצאה מוטלת על כביש חוצה שומרון סמוך לאזור התעשייה ברקן. בוחני התנועה ממשטרת ישראל שהוזעקו למקום מצאו את אופנועו של האיש במרחק של כ-500 מטרים ממנו. ככל הנראה, איבד רוכב האופנוע שליטה והתהפך.

בשעות הבוקר המוקדמות, קיבלו פרמדיקים של מד"א דיווח על גופת גבר שנמצאה מוטלת בכביש מספר 5, בקרבת אזור התעשייה, בנתיב המוביל לאריאל. כשהגיעו הפרמדיקים לאזור, הם הבחינו בגופה כשהיא צמודה למעקה הבטיחות וקבעו את מותו.

מחקירה שביצעה המשטרה עולה כי אופנועו של האיש, נמצא בנתיב הנגדי במרחק של כחצי קילומטר ממנו. במשטרה טוענים כי האופנוען ככל הנראה איבד שליטה על רכבו והתהפך וכתוצאה מכך נגרם מותו.