26 נפצעו בהתהפכות אוטובוס בגוש עציון

אוטובוס נוסעים של אגד, שנסע מירושלים לקריית ארבע, התהפך מסיבה שעדיין אינה ידועה. מרבית הנוסעים, כמו גם הנהג, נפגעו קל-בינוני וקיבלו טיפול ראשוני מצוותים רבים של מד"א שפינו אותם לאחר מכן לבתי חולים באזור

תאונת האוטובוס היום בגוש עציון (צילום: עקיבא זילבר�%a)

26 נוסעים נפגעו קל-בינוני בתאונת דרכים שאירעה הבוקר (א') דרומית לצומת גוש עציון, כשאוטובוס של אגד התהפך. נסיבות התאונה עדיין לא ברורות והמשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נהג האוטובוס הממוגן של חברת אגד, בקו 160, שנוסע בין התחנה המרכזית בירושלים לקריית ארבע, איבד שליטה על כלי הרכב והתהפך באמצע הכביש. כוחות גדולים של משטרה וצוותי הצלה רבים הגיעו למקום והחלו לטפל בפצועים, ובהם הנהג שנפצע בינוני. הם פונו לבתי חולים באזור.

"האוטובוס התהפך על צדו וגרם למספר גדול של פצועים", סיפר פרמדיק מגן דוד אדום איציק אסרף לחדשות 2 Online. "הכוחות שלנו טיפלו במקום ביותר מ-20 פצועים שנפצעו קל, אבל בשלב זה אנחנו לא יודעים לא יודעים להגיד ממה נגרמה התאונה".

אתמול התרחשה בכביש ירושלים-תל אביב תאונת שרשרת שבה היו מעורבים 20 כלי רכב ובהם אוטובוס. בתאונה, שאירעה בכביש 1 בקטע שבין מחלף שורש לשער הגיא, נפצעו שני בני אדם באורח בינוני ושישה אחרים באורח קל. הכביש נחסם לתנועה למשך שעתיים, לאחר ששמן רב נשפך לאורכו, והדבר יצר פקקים רבים שהורגשו בכל האזור.