ילדה בת 4 נהרגה בתאונה בדרום הארץ

צוות מד"א פינה לבית החולים סורוקה ילדה בת 4 לאחר שנפצעה אנושות בתאונת דרכים סמוך לבאר שבע. לאחר מאמצים רבים, נאלצו רופאי בית החולים לקבוע את מותה. המשטרה בודקת חשד שאביה דרס אותה, זאת לאחר שסיפר על כך לשוטרים

בת 4 נהרגה בתאונת דרכים בדרום (חדשות 2)

ילדה בת 4 נפגעה הבוקר (א') אנושות בתאונה ליד באר שבע, לאחר שעל פי החשד נדרסה על ידי אביה. היא פונתה על ידי צוות מד"א לבית החולים סורוקה, שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשטרה חוקרים חשד שלפיו אביה של הילדה, המתגורר ככל הנראה באחד מיישובי הפזורה הבדואית, גרם למותה לאחר שפגע בה עם רכבו. כשהחלו השוטרים לתשאל את האיש, הוא סיפר כי פגע בבתו ואמר שהיא איבדה את הכרתה. האב צפוי להיחקר בהמשך היום בנוגע למעורבותו בדריסה.

צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו את הילדה לבית החולים סורוקה, שם נאבקו הרופאים להציל את חייה, אך מאמציהם נכשלו. 

אביתר כהן, פרמדיק במד"א שהוזעק לטפל בילדה, אמר לחדשות 2 online כי הצוותים הוזנקו לרחוב ילין בבאר שבע, בעקבות קריאה על ילדה כבת 4 שנפגעה בתאונת דרכים. "כונני מד"א שהגיעו למקום על אופנועים החלו מיד בפעולות החייאה. לאחר מכן, הם חברו לניידת טיפול נמרץ שאנשיה המשיכו בפעולות ההחייאה ופינו אותה לבית החולים סורוקה".

"ראינו את הילדה שכובה על הדשא במקום כשהיא מחוסרת הכרה מחוסרת נשימה ומחוסרת דופק", הוסיף כהן. "המשכנו במאמצי ההחייאה באמצעות הנשמה ועיסויים. היא סבלה מפגיעות בראשה".