רופא מסורוקה שנעדר טבע למוות

כוחות משטרה וצוללנים איתרו את גופתו של ד"ר תמיר פרי, בן 34, שנעדר מאז אתמול בשעות הצהריים. גופת גבר שנפלטה אל החוף באשקלון זוהתה כגופתו של האורתופד הצעיר שעבד בבית החולים סורוקה והיה אמור לצאת בקרוב להתמחות בארה"ב, יחד עם אשתו ושני ילדיו

ד"ר תמיר פרי (פייסבוק)

לחוף הסלע באשקלון הוזעקו הבוקר (א') כוחות הצלה גדולים, בעקבות דיווח על מציאת גופת גבר שנפלטה אל החוף. בדיקה העלתה כי מדובר בד"ר תמיר פרי, אורתופד בן 34 העובד בבית החולים סורוקה בבאר שבע, שנעדר מאז אתמול בשעות הצהריים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ד"ר פרי, נשוי ואב לשניים, עבד בארבע השנים האחרונות במחלקת האורטופדיה בבית החולים "סורוקה". לאחרונה הוא סיים את התמחותו בתחום, ותכנן לצאת בקרוב להתמחות נוספת בארצות הברית, כדי לסיים את השתלמותו בתחום פגיעות כתף.

פרופ' דן עטר, מנהל המחלקה בה עבד פרי, סיפר כי "הוא היה רופא מעולה, אהוב על הצוות ועל המטופלים. זאת אבידה גדולה למחלקה". מכרה אחרת ספדה לו: "ראיתי אותך היום ונראית כל כך שלו בזמן שאנחנו כל כך סוערים - כמו הים שלקח אותך".

בדיוק סיים את ההתמחות ותכנן לעבור לחו"ל

שבתאי צור, קרוב משפחתו של ד"ר פרי, אמר לחדשות 2 Online: "אני מכיר אותו מהיום שהוא הוא נולד בגיאורגיה באותה עיר שאני נולדתי. הוא מהמשפחה של אשתי. גם בבית ספר היה תלמיד מצטיין וסיים את לימודיו בהצטיינות וגם את לימודי הרפואה הוא סיים בהצטיינות. הוא ממש עכשיו סיים את ההתמחות ותכנן להגר לחו"ל. גם שני הוריו הם רופאים".

על נסיבות מותו של ד"ר פרי אמר צור כי כבר שנים שהוא עושה ספורט יום יום. "היה לו אתמול שעתיים פנויות והוא יצא ברגל לעשות הליכה לכיוון הפארק, הוא תמיד היה עושה את המסלול הזה. ברגע שהגיע לפארק הוא ירד לחוף, הוריד נעליים וגרביים ואת המפתח של המכונית השאיר בנעליים. היו גלים מאוד חזקים, וכנראה גל תפס אותו. אי אפשר לדעת מה בדיוק קרה".

"פנינו למשטרת אשקלון ומפקד המשטרה הכריז עליו מיד כנעדר", הוסיף קרובו של ד"ר פרי. "הוציאו מסוק, חיל הים והמשטרה וכל מיני אוניות והרבה מתנדבים ושוטרים וג'יפים עשו סריקות ובבוקר המשכנו את החיפוש ב-06:00 בבוקר. אני רוצה להודות למשטרת אשקלון שמצאו את הגופה, אם לא יכולנו לחפש הרבה יותר זמן. אישתו עורכת דין ויש לו שני ילדים בן ובת בגילאי 5 ו-4. משפחה לתפארת, משפחת רופאים".