ראשון לציון: נפצעה קשה לאחר שהרצפה קרסה מתחת לרגליה

רצפת עליית גג קרסה מתחת לרגליה של אישה בת 30 ברחוב יצחק בשביס זינגר בראשון לציון. האישה נפלה מגובה שתי קומות, דרך גרם המדרגות, עד שנחתה בקומה הראשונה של הבית. צוותי מד"א שהגיעו למקום פונו אותה כשהיא מחוסרת הכרה לבית החולים איכילוב בתל אביב

נפלה מגובה 2 קומות. ארכיון (חדשות 24)

אישה בת 30 נפצעה היום (שבת) קשה לאחר שנפלה מעליית גג בגובה שתי קומות ברחוב יצחק בשביס זינגר בראשון לציון. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לה טיפול ראשוני ופינו אותה לבית החולים איכילוב בתל אביב כשהיא סובלת מפגיעת ראש מורדמת ומונשמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כשהגענו לבית מצאנו בת 30 שנפלה מעליית הגג שנמצאת בקומה השנייה של המבנה", סיפא פרמדיק מד"א איציק ליבוביץ', "מצאנו אותה כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעת ראש קשה והתחלנו להעניק לה טיפול ראשוני, היא הורדמה, הונשמה ופונתה לאיכילוב במצב קשה". הפרמדיק הוסיף עוד כי רצפת עליית הגג קרסה על גרם המדרגות  "ולכן האישה נפלה עד לקומת הקרקע". 

ביום רביעי האחרון נפצעה אישה בת 73 באורח בינוני לאחר שמרפסת שישבה בה קרסה מקומה ראשונה בבניין מגורים ברחוב רזיאל בתל אביב. היא פונתה לבית החולים איכילוב כשהיא סובלת מחבלות בגבה. למקום זומן מהנדס העיר.

שי פנחס, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online: "קיבלנו קריאה על אישה שנפלה ממרפסת ומצאנו אותה כשהיא שרועה על המדרכה. היא הייתה בהכרה מלאה וסובלת מכאבי גב. היא נפגעה בגב ובאגן".