אבל בקריית אתא: "רק אתמול בתו התגייסה"

טרגדיה בקרית אתא לאחר שאב לחמישה יליד אתיופיה, נדרס הבוקר למוות בדרכו לעבודה - והופקר. "הוא עבד יום וליל במאפיה כדי לפרנס את משפחתו", סיפר גיסו ההמום. המשטרה עצרה בן 23 משפרעם בחשד למעשה

טרגדיה בקריית אתא: תושב העיר בן 59 נהרג הבוקר בתאונת הפגע וברח ברחוב זבולון בעיר. חבריו וקרובי משפחתו ההמומים סיפרו על האדם המסור שהיה, ועל האבל הגדול שנפל עליהם עם קבלת הבשורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה העבירה את בקשת המשפחה שלא לפרסם את שמו. הנדרס עלה לארץ מאתיופיה בשנת 1989 והיה אב לחמישה ילדים. הבוקר סיים חייו לאחר שרכב פרטי דרס אותו למוות, כשהיה בדרכו לעבודה - כפי שעשה בכל יום ביומו כדי לפרנס את משפחתו.

אגף התנועה במשטרה מבקש את עזרת הציבור בפענוח התאונה. המשטרה מבקשת מעדי ראייה, ומכל מי שיש בידו מידע באשר לתאונה, לפנות למוקד 100 או לבוחן התנועה רומן בטלפון 050-6273195.

"הוא אהב לעזור לכולם, רק חשב איך לפרנס את משפחתו בכבוד ועבד יום ולילה במאפייה", סיפר גיסו ההמום. מימדי הטרגדיה גדלים אפילו יותר לאחר שהתברר שרק אתמול התגייסה בתו הקטנה לשירות בצה"ל - כפי שסיפרו בני משפחתו הכואבים.

זירת התאונה, הבוקר (חדשות 2)

"כל בוקר הוא עשה את הדרך הזו לעבודה, וחצה את הכביש לתחנת האוטובוס. קצת קשה להבין שהוא כבר לא בין החיים", העידו חבריו לעבודה. "היינו בתוך האוטובוס, חיכינו שיגיע - ואז ראינו את גופתו שרועה על הכביש. זו סיטואציה מבהילה ומפחידה. יש לו חמישה ילדים. הוא בסך הכל רצה להביא כסף למשפחתו - וככה נגמרו חייו".

הגבר נדרס, הנהג הפוגע ברח 

בשעות הבוקר המוקדמות דווח כי תושב קריית אתא, נדרס בידי נהג רכב פרטי ברחוב זבולון בעיר. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע, מצאו במקום את נגדו מוטל על הכביש, כשהוא ללא רוח חיים - ונאלצו לקבוע את מותו במקום. על פי החשד הוא לא עבר במעבר חצייה את הכביש.

ממשטרת מחוז חוף של המשטרה נמסר כי הוא נדרס בידי נהג רכב פרטי מסוג פז'ו 207 בצבע אדום. "נהג הרכב פגע בגבר, העיף אותו כמה מטרים - ועצר לכמה שניות. הוא הסתכל הצידה והמשיך בנסיעתו לכיוון מרכז העיר", העידו עוברי אורח. 

שוטרי תחנת זבולון של המשטרה פרסו מחסומים באזור וביצעו סריקות על מנת לאתר את הנהג הפוגע. כעבור זמן קצר נעצר חשוד בדריסה, תושב שפרעם בן 23 שנהג ברכב הזהה לתיאור שהפיצה המשטרה ונעצר במחסום בכניסה לשפרעם. 

"לפנות בוקר קיבלנו הודעה על אדם שנפגע מרכב. כשהגענו לזירה, כמעט ולא היה מה לעשות. הוא היה במצב אנוש", סיפר פרמדיק איחוד הצלה נפתלי רוטנברג שהגיע למקום. "הבנו מעדי ראייה שרכב בצבע אדום פגע בו. לאחר שפגע בו עצר כמה שניות והמשיך בנסיעתו בלי להגיש עזרה. מה שהיה לנו עוד לעשות הוא רק לקבוע מוות".