חשד לפגע וברח בקריית אתא: הולך רגל נדרס ונהרג במקום

גבר כבן 60 נמצא מוטל על הכביש כשהוא ללא רוח חיים ברחוב זבולון בקריית אתא. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת האירוע קבעו את מותו במקום. לאחר סריקות אחריו, במשטרה עצרו תושב שפרעם בן 23 החשוד בדריסה

חשד לתאונת פגע וברח בצפון: תושב קריית אתא כבן 60 נדרס הלילה בידי נהג רכב פרטי ברחוב זבולון בעיר. חשוד בדריסה נעצר כעבור זמן קצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירת האירוע, מצאו במקום את הגבר מוטל על הכביש, כשהוא ללא רוח חיים - ונאלצו לקבוע את מותו במקום. מדובר בגבר כבן 60 העובד באזור ושככל הנראה חצה את הכביש שלא במעבר חצייה כדי לגשת לתחנת האוטובוס שממול.

ממשטרת מחוז חוף של המשטרה נמסר כי הוא נדרס בידי נהג רכב פרטי מסוג פז'ו 207 בצבע אדום. "נהג הרכב פגע בגבר, העיף אותו כמה מטרים - ועצר לכמה שניות. הוא הסתכל הצידה והמשיך בנסיעתו לכיוון מרכז העיר", העידו עוברי אורח. 

אגף התנועה במשטרה מבקש את עזרת הציבור בפענוח התאונה. המשטרה מבקשת מעדי ראייה, ומכל מי שיש בידו מידע באשר לתאונה, לפנות למוקד 100 או לבוחן התנועה רומן בטלפון 050-6273195.

החשוד בדריסה נתפס כעבור זמן קצר (חדשות 2)

שוטרי תחנת זבולון של המשטרה פרסו מחסומים באזור וביצעו סריקות על מנת לאתר את הנהג הפוגע. כעבור זמן קצר נעצר חשוד בדריסה, תושב שפרעם בן 23 שנהג ברכב הזהה לתיאור שהפיצה המשטרה. 

"כל בוקר הוא עושה את הדרך הזו לעבודה, וחוצה את הכביש לתחנת האוטובוס. קצת קשה להבין שהוא כבר לא בין החיים", העידו חבריו לעבודה. "היינו בתוך האוטובוס, חיכינו שיגיע - ואז ראינו את גופתו שרועה על הכביש. זו סיטואציה מבהילה ומפחידה. יש לו ארבעה ילדים, הוא בסך הכל רצה להביא כסף למשפחתו - וככה נגמרו חייו".

"לפנות בוקר קיבלנו הודעה על אדם שנפגע מרכב. כשהגענו לזירה, כמעט ולא היה מה לעשות. הוא היה במצב אנוש"ף סיפר פרמדיק איחוד הצלה נפתלי רוטנברג שהגיע למקום. "הבנו מעדי ראייה שרכב בצבע אדום פגע בו. לאחר שפגע בו עצר כמה שניות והמשיך בנסיעתו בלי להגיש עזרה. מה שהיה לנו עוד לעשות הוא רק לקבוע מוות".