רעידת אדמה קלה הורגשה בצפון הארץ

מהמכון הגיאופיסי נמסר כי הרעידה, בעוצמה 3.5 דרגות, נמשכה מספר שניות. מוקד הרעש היה באזור הכנרת. באירוע לא היו נפגעים ולא היה נזק. תושבים רבים דיווחו למייל האדום של חדשות 2 כי חשו ברעידה: "הרגשתי את כל החדר זז"

רעידת אדמה. אילוסטרציה (AP)

רעידת אדמה קלה, בעוצמה 3.5 דרגות, הורגשה הערב (ה') באזור העיר טבריה. לא ידוע על נפגעים או על נזק. מהמכון הגיאופיסי נמסר כי מוקד הרעידה, שנמשכה מספר שניות בלבד, היה באזור הכנרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תיעדתם את רגעי הרעידה? צרו עמנו קשר במייל האדום של חדשות 2 - Mail@News2.co.il

"הרגשתי שכל החדר זז וגם שולחן הכתיבה שישבתי לידו זז", סיפרה לחדשות 2 Online צופית ילוז-בקר, תושבת טבריה. "בעלי שכב על המיטה ושם לב שהיא זזה. כולם בטבריה בטוח הבחינו ברעידה. היו דפיקות לב ופחד באותם רגעים".

גם אלי פרץ, המתגורר בטבריה, סיפר על הרעידה: "אני גר בבניין והרגשנו זעזוע, הכל זז. זה נמשך שניות בודדות. אשתי והילדה נכנסו קצת ללחץ אבל הכל בסדר כאן".

אזור הרעידה (MAPA)

באי כרתים שביוון הורגשה ביום שבת האחרון, סמוך לשעה 16:10, רעידת אדמה בעוצמה 6.4 דרגות. תושבים רבים דיווחו כי הרעידה הורגשה גם בישראל, בעיקר בערי הדרום והמרכז. לא היו נפגעים.

המכון הגיאולוגי האמריקני מסר כי מוקד הרעש היה במרחק של כ-80 קילומטרים ממערב לחאניה שבאי היווני, בעומק של כ-15 קילומטרים מתחת לפני הים.

ליאת, תושבת אזור המרכז, סיפרה: "היה נדמה לי שהכיסא זז מעצמו; עכשיו נוכחתי לדעת שזה היה אמיתי". גם יגאל, תושב חולון, סיפר כי הרעידה הורגשה בעירו. מעיין, תושבת חולון אחרת, אמרה: "אני גרה בקומה חמישית. הייתי בחדר, על המיטה, ופתאום הרגשתי שכל החדר רועד. המחשב ממש רעד, אז הייתי צריכה לתפוס אותו כדי שלא ייפול".