הרצליה: נער ננשך על ידי כלב סמוך לחניון בעיר

כלב זאב התנפל על הנער בעת שצעד ליד חניון ברחוב הדר שבהרצליה. הנער פונה במצב בינוני לבית החולים "מאיר" שבכפר סבא. המשטרה פתחה בניסיונות לאיתור בעלי הכלב התוקף

נער כבן 14 ננשך על כלב זאב בעת שעשה יחד עם חבריו את דרכו בחזרה מבית הספר, סמוך לחניון ציבורי ברחוב הדר שבהרצליה. הנער פונה במצב בינוני לבית החולים "מאיר" שבכפר סבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק.

צוות מד"א שהוזעק למקום, טיפל בתחילה בנער המבוהל. לאחר מכן החליטו הפרמדיקים לפנות בניידת טיפול נמרץ את הנער לבית החולים כשהוא סובל מחתכים עמוקים בידיו וברגלו.

מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר בכלב זאב מסוג רועה גרמני ששוטט באזור ולאחר מכן התנפל על הנער בסמוך לחניון. הכלב נלקח על ידי פקחים לבדיקה וטרינרית מיד לאחר האירוע זאת בכדי לבדוק את מסוכנתו לציבור. במקביל, פתחה משטרת גלילות בניסיונות לאיתור בעלי הכלב שנשך את הנער.

בחודש אפריל תקף כלב מסוג אמסטף נערה בת 13 סמוך לחצר בית ספר בבאר שבע ופצע אותה קשה בכל חלקי גופה. היא פונתה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה. המשטרה עיכבה את בעלי הכלב לחקירה ועצרה את בנו בן ה-14.5 בחשד לרשלנות ואי נקיטת צעדי זהירות עם כלבו.

הנערה, ששהתה בסמוך לבית הספר המקיף על שם דוד טוביהו, הותקפה בפתאומיות על ידי הכלב, שהתנפל עליה והחל לנשוך אותה. חובשי מד"א שהוזעקו למקום אמרו כי הכלב גרם לנערה לפגיעות קשות. הם פינו אותה כשהיא סובלת מפגיעות בפניה, גפיה ובחזה לחדר ההלם שבבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע, כשהיא בהכרה מלאה.