השתתפות נתניהו בכנס בחירות הביאה למציאת תקציב לכיבוי אש?

במשך שנים פעל היכל התרבות בקרית שמונה ללא רישיון עסק, בשל הסיבה שלא נמצא התקציב המתאים לכיבוי האש. אלא שכעת, טוענים גורמים פוליטיים בעיר כי בשל השתתפותו הצפויה של ראש הממשלה בכנס בחירות שמקיים ראש העיר - נמצא הכסף. העירייה: "הנושא בבדיקה"

שנים ללא רישיון. היכל התרבות בק"ש (יח"צ)

היכל התרבות בקרית שמונה פועל מזה מספר שנים ללא רישיון עסק, כי מערכת כיבוי האש במקום לא קיבלה את האישורים המתאימים. בסוף השבוע האחרון נמצא התקציב והושקעו עשרות אלפי שקלים בחיבור המערכת. כל זה יכול היה להיות בשורה טובה לתושבים, אלא שלטענת גורמים פוליטיים בעיר - ההשקעה מגיעה לקראת כנס בחירות שמתכוון לקיים ראש העיר מחר (ג') במקום, בהשתתפות ראש הממשלה נתניהו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכיבוי אש סירבו להעניק את האישור למבנה, לאחר שמערכת המתזים במקום אינה תקינה ונדרשה השקעה לצורך חיבורה למערכת המים. בסוף השבוע נמצא התקציב והושקעו עשרות אלפי שקלים בחיבור המערכת. עם זאת, מדובר באישור ל-24 שעות בלבד.

התקציב לכיבוי נמצא (יח"צ)

לטענת אותם גורמים פוליטיים בעיר, רק בשל הצורך להשתמש בהיכל התרבות לצורך כנס פוליטי של ראש העיר ניסים מלכה בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו - הוחלט לפעול ולהשקיע במערכת כיבוי האש במקום. "איפה היו האישורים כשבמקום התקיימו טקסי יום הזיכרון והצגות שונות?" שאלו הפעילים.

במחוז הצפון של כיבוי אש אישרו שאכן ניתן אישור למקום לאחר ביצוע העבודות במהלך סוף השבוע. דובר עיריית קרית שמונה, דורון שנפר, מסר כי "הנושא בבדיקה".