בתו של נצ"מ איבגי: "הכל בגלל אישה שמחפשת נקמה"

לירון איבגי, בתו של מפקד תחנת משטרת ב"ש החשוד בהטרדות מיניות, מתייצבת לצד אביה ומאשימה את השוטרת שהתלוננה נגדו שהיא פועלת ממניעים אישיים: "אבא שלי הוא ממש לא האיש שמציגים, ביום אחד 30 שנים של עבודה נזרקו לפח". היא מביע תקווה שהאמת תצא לאור: "הנזק כבר נעשה, יש משפחה מאחור"

"אבא הוא לא האיש שמציגים" (חדשות 2)

בתו של נצ"מ משה איבגי, מפקד תחנת המשטרה של באר שבע החשוד בביצוע עבירות מין ב-3 שוטרות, יוצאת להגנתו ומאשימה את השוטרת שהתלוננה: "היא מחפשת נקמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפוסט שפרסמה בפייסבוק כותבת לירון איבגי: "כל מי שמכיר אותי יודע מי הדמות העיקרית לחיקוי בשבילי. אבא שלי, אדם המלא בנתינה. אדם שנותן מעצמו בשביל הזולת, אדם שחי ונושם את העבודה שלו".

לדבריה, אביה השקיע את כולו בקריירה והיה הכי מאושר בחייו כשקיבל את המינוי למפקד תחנת באר שבע.

"מה המטרה להרוס בן אדם?"

"ביום אחד הכל נהרס, 30 שנים של עבודה נזרקו לפח והכל בגלל אישה שמחפשת נקמה", כותבת איבגי. "אבא שלי ממש לא האיש כפי שמציגים אותו. כבר כמעט שנתיים שעברו מאז המקרה והיא החליטה לתפוס טרמפ על כל שערוריית הניצבים בדיוק עכשיו, ובהמשך להחלטה להעביר אותה לתפקיד אחר".

היא מתארת בכאב את הנשק שנגרם למשפחה ואת ההתמודדות עם החשדות החמורים. "אני לא מבינה מה המטרה להרוס בן אדם, את השם המכובד שלו שעבד עליו שנים, מבלי לזכור שיש לו משפחה שלמה מאחור".

בתו של נצ"מ איבגי חושבת גם על המשך החקירה. "הנזק כבר נעשה, מעכשיו אני מקווה שכל ההחלטות יעשו באופן הוגן, מבלי כל הרעש של התקשורת שרק צמאים למידע גם כשהוא שיקרי", היא כותבת. "אני מקווה שהאמת תצא לאור והתוצאות יהיו ההפך מהמצופה".

פרקליטה של השוטרת שהתלוננה, עורך דין גיא אופיר, אמר בתגובה לדברים: "מדובר בילדה שעוברת תקופה קשה שלא באשמתה. לא שופטים אדם בשעת צערו ובוודאי שלא ילדה. על כן לא ננהל ויכוח עם ילדה בתקשורת. עם זאת, אציין שהתיאור העובדתי שהיא נותנת אינו מדוייק. ההטרדות התרחשו גם בתקופה האחרונה. יש ראיות רבות ואם איבגי לא סבר שחטא, מדוע התקשר אל המתלוננת לשאול לשלומה ביום שפוטר הסמפכ"ל?!".