חיילות טוענות: "רוססנו בגז מדמיע בתור למסיבה"

בליל שישי האחרון יצאו 5 חברות מרעננה, חיילות בסדיר, לבילוי במסיבה בעמק חפר. בעת שעמדו בתור הן רוססו לפתע בגז מדמיע, ככל הנראה על ידי אחד הבליינים שהיו במקום. בעלי המקום טוען כי גם שלושה שומרים נפגעו. "הן היו בהיסטריה", סיפרה אם לאחת הבנות

"ריססו עלינו גז מדמיע". ארכיון (AP)

חמש חיילות שיצאו לבלות בערב יום שישי במסיבה בעמק חפר לא חשבו שיסיימו את הערב עם צריבות בפנים, בפה ובעיניים. בשעה שהבנות עמדו בתור כדי להיכנס למתחם שבו נערכה המסיבה, הן הרגישו לפתע שמרססים לעברן גז מדמיע. "היה עומס גדול של צעירים שרצו להיכנס למועדון ובלי אזהרה מוקדמת ריססו עלינו גז מדמיע", סיפרה אחת מהן. הנהלת המקום טוענת בתוקף שמדובר באחד הבליינים שאחראי למעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"חלק מהבנות ממש נתקפו בהיסטריה והחלו לבכות", אמרה לחדשות 2 Online אם לאחת הבנות. "מדובר בילדות טובות מרעננה שכל 'חטאן' היה שרצו ביום שישי בערב להשתתף במסיבה. אם היו אומרים להן שהן לא תוכלנה להיכנס, הן היו עוזבות את המקום אולם בלי כל אזהרה מוקדמת, ריססו עליהן גז מדמיע". לאחר מכן עזבו הבנות את המקום - כשהן לא יודעות מי ריסס לעברן את הגז.

בהנהלת המועדון טוענים כי מבדיקת המקרה במצלמות האבטחה ומול מנהלי חברת האבטחה עולה כי אחד הבליינים שחיכו להיכנס למסיבה הוא זה שריסס גז מדמיע בין הממתינים, שממנו נפגעו מספר בליינים וכן שלושה שומרים. הם ציינו כי לראש צוות האבטחה יש גז מדמיע, אך הוא לא היה בשימוש.

"הנפגעים טופלו על ידי צוות המועדון, והורחקו מכלל הקהל", אמרו בתגובה במועדון. "בשום אופן אין מדובר באחד השומרים או אחד מעובדי המועדון ואנו מגנים את המקרה בכל תוקף. צוות המועדון ומאבטחיו, עושים וימשיכו לעשות את מירב המאמצים בכדי למנוע כל התנהגות אלימה ולשמור על בטחון המבלים". עוד ציינו כי שוטרים שהגיעו למקום לא מצאו את המבצע. לא ברור עדיין מדוע רוסס גז מדמיע בתור למסיבה, שכן לפי עדי ראייה, לא הייתה במקום קטטה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.