נתניה: תינוק הושאר ברכב וחולץ

אזרחים שהבחינו בתינוק, בן תשעה חודשים, שברו את שמשות הרכב וחילצו אותו מתוכו. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי לאחר שנחתך מזכוכיות השמשה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי אמו השאירה אותו במכונית ללא השגחה

תינוק נמצא נעול בתוך רכב, אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב זה קורה: עוברי אורח הבחינו בתינוק, בן תשעה חודשים, כשהוא נעול בתוך רכב ובוכה ברחוב בנתניה. כמה מהם פרצו את השמשה וחילצו אותו, תוך שהם מזעיקים צוותי מגן דוד אדום ומשטרה למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים העניקו לתינוק טיפול רפואי לאחר שנחתך מזכוכיות השמשה, ומחקירת האירוע עולה כי אמו של התינוק השאירה אותו ברכב.

בסוף השבוע שעבר נשכחה תינוקת בת חודשיים במכונית פרטית על ידי אמה ברחוב האדמו"ר מבעלז באשדוד. אדם שעבר במקום זיהה את התינוקת ברכב ומיהר להזעיק את כוחות ההצלה למקום. בזמן שחלף פרץ האיש את הרכב וחילץ את התינוקת כשהיא בוכה ומיוזעת.

כעבור מספר דקות הגיע אמה של התינוקת, שמתגוררת בקרבת מקום. היא החזירה את התינוקת לביתה - לשם גם הגיעו פרמדיקים של מד"א שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני. בשל משך הזמן המועט שבו שהתה התינוקת בכלי הרכב, היא לא נזקקה לפינוי לבית החולים.

כשנשאלה על המקרה, אמרה האם כי הלכה למספר דקות בלבד וכי התינוקת הושארה בכלי הרכב למשך "10 דקות בלבד". למקום הוזעקו גם חוקרי משטרה על מנת לתשאל את האם ולמנוע חשש להזנחה.