בן 13 נמצא ללא רוח חיים - כנראה לאחר שנפל ממרפסת ביתו

מתפללים שהגיעו הבוקר לבית הכנסת ברחוב פרופ' שור בחולון גילו על מדרכת הרחוב נער ללא רוח חיים. מבדיקה ראשונית עולה כי בן 13 חזר מאירוע החינה של אחותו, וככל הנראה נפל מפיגומי המרפסת בקומה השישית

טרגדיה בחולון: נער כבן 13 נמצא הבוקר (ד') כשהוא מוטל על הקרקע ללא רוח חיים ברחוב פרופ' שור בעיר. הנער, רפאל טחן בן 13, נפל לפנות בוקר מדירתו בקומה השישית. מבדיקת המשטרה לא עולה חשד לפלילים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עובר אורח שהבחין בנער הזעיק את כוחות מגן דוד אדום, שנאלצו לקבוע את מותו באופן מיידי. כוחות המשטרה הגדולים שהגיעו למקום החלו לחקור את נסיבות האירוע - מבדיקה ראשונית עולה כי הנער חזר עם משפחתו מאירוע החינה של אחותו, סמוך לשעה 02:00.

לאחר מכן, בטווח השעות שבין 02:00 ל-05:00 אירעה התקרית שהובילה למותו של הנער. עדיין לא ברור מה היו הנסיבות שהובילו למקרה, אך אחת ההערכות היא הנפילה נגרמה בעקבות הליכי שיפוץ בבניין. עוד נבדק האם הנער היה תחת השפעת אלכוהול בעת הנפילה.

חובש מגן דוד אדום שהגיע לזירה סיפר: "ראינו בניין בן 9 קומות שבחזיתו היו פיגומים, וניתן היה להבחין שבקומה השישית חסרה פלטת עץ. בחצר שכב נער בן 13 ללא רוח חיים, ניסינו לבצע בו החייאה אך תוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

במקביל נהרג הבוקר אדם נוסף בנפילה מגובה. באתר בניה ברחוב אוסקר שינדלר בבאר שבע נהרג פועל זר כבן 30 לאחר שנפל מגובה 13 מטרים. צוות של מד"א שהגיע למקום קבע את מותו.