דרעי התייפח: "מי ינהיג אותנו?"

בריאיון לרדיו "קול ברמה", פרץ יו"ר ש"ס אריה דרעי בבכי וקרא לציבור להתפלל לשלומו של הרב עובדיה יוסף המאושפז במצב קריטי בבית החולים. "איך העולם יתנהג בלי השמש? מי ימלא את מקומו", זעק דרעי. "צריך לעזוב הכל ולהתפלל"

בבית החולים ממשיכים הרופאים להיאבק על חייו של הרב עובדיה יוסף, המאושפז במצב קריטי לאחר שמרבית מערכות גופו קרסו. בריאיון לתחנת הרדיו "קול ברמה", התקשה יושב ראש ש"ס אריה דרעי לעצור את הדמעות וקרא לציבור להתפלל לשלום הרב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני לא רוצה לתאר, כל אחד מבין איזה חלל, מה יהיה חלילה וחס, איך העולם יתנהג בלי השמש? איך העולם יתנהג בלי ירח? מי ינהיג אותנו? מי ימלא את מקומו? צריך פשוט להזעיק שמיים ולבכות לבורא עולם", אמר דרעי ופרץ בבכי.

הבוקר הזעיקו הרופאים את בני משפחתו של הרב, השוהים כעת לצד מיטתו. מחוץ לחדרו התאספו עשרות מתפללים שקראו תהילים ופרצו בבכי תמרורים. "צריך פשוט מאוד לשבת ולבכות לבורא עולם ולהתחנן לנפשנו", אמר דרעי. צריך לעזוב עכשיו כל דבר בעיסוקים שלנו, לשבת ללמוד ולהתפלל, לבכות מכל הלב. הדקות הללו יקרות מאוד".

"התפללו לשלומו", דרעי (חדשות 2)

גם ח"כ אלי ישי, חברו של דרעי לתנועת ש"ס, התייחס היום להידרדרות במצבו של הרב וביקש להתפלל לרפואתו. "מצבו של הרב עובדיה הידרדר הלילה והוא בסכנת חיים", אמר ישי. "כל חייו הרב התפלל למען עם ישראל עכשיו אני מבקש מהעם, על כל חלקיו ועדותיו, להתפלל למענו".

הרב עובדיה יוסף במצב קריטי - סיקור מיוחד:

מתפללים לשלומו של הרב עובדיה

דרעי התייפח: מי ינהיג אותנו?

קריסת מערכות: הרב במצב קריטי

הרב עובדיה יוסף חובר שוב למכונת הנשמה