בן 31 נהרג בהתהפכות רכבו באזור התעשייה ירוחם

צוות מגן דוד אדום שהוזעק לאזור התעשייה, סמוך לכביש 204, המחבר בין דימונה לירוחם, מצא נהג כשהוא לכוד בתוך הרכב. בתום מאמצי החייאה נאלצו לקבוע את מותו. הנהג היה לבדו בזמן ההתהפכות. מהמשטרה נמסר כי נסיבות המקרה נחקרות

הפרמדיקים ביצעו מאמצי החייאה, ארכיון (חדשות 2)

גבר בן 31 נהרג היום (ש') אחרי שרכבו התהפך באזור התעשייה ירוחם סמוך לכביש 204, המחבר בין דימונה לירוחם. במשטרה מעריכים כי הנהג היה לבדו בזמן התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים שהוזעקו לזירת האירוע מצאו את הנהג כשהוא לכוד בתוך הרכב וניסו להעניק לו טיפול רפואי, בעודו לכוד. ": צוות מד"א שהגיע למקום מצא רכב הפוך בצידי הדרך. בתוכו נמצא פצוע כבן 31 לכוד", סיפר דובר מד"א, חנן דדון.

אחרי שחולץ הנהג מהרכב ביצעו הפרמדיקים מאמצי החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. במד"א אומרים כי לא היו אנשים נוספים ברכב בעת התאונה. מדוברות מרחב נגב במשטרה נמסר כי "בוחן רכב עושה את דרכו למקום ונסיבות המקרה בחקירה".

בן שנתיים נפצע קשה בתאונה בצפון

מוקדם יותר אחר הצהריים נפצע קשה פעוט כבן שנתיים בכפר עין מאהל שבצפון, לאחר שלפי החשד נהג בן 27 - פגע בו. פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים האנגלי בנצרת כשהוא במצב קשה וסובל מפגיעות בבטן.

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה במחוז הצפוני עלה, כי התאונה התרחשה כשהצעיר יצא, ככל הנראה, מחניה ולא הבחין בפעוט. לאחר שפגע לפי החשד בבן השנתיים, הוזעק צוות משטרתי ותיחקר את הנהג במקום.

אלון חלפון, פרמדיק מד"א שהגיע לזירת התאונה, סיפר: "הילד הובא למרפאה על ידי אביו, שאמר כי נדרס. כשהגענו, הוא היה במצב קשה. ביצענו הנשמה ופינינו אותו לבית החולים האנגלי בנצרת". הוא הוסיף, כי ככל הנראה יועבר בקרוב הפעוט לבית החולים רמב"ם בחיפה לצורך ניתוח.