חשד: פעוט נפצע קשה לאחר שנפגע מרכב שיצא מחניה

מחקירה ראשונית עולה כי הנהג, בן 27, ניסה ככל הנראה לצאת מחניה בכפר עין מאהל - ולא הבחין בפעוט. בן השנתיים פונה לבית החולים האנגלי בנצרת במצב קשה, כשהוא מורדם, מונשם וסובל מפגיעות בבטנו

בן שנתיים במצב קשה. ארכיון (חדשות 2)

פעוט כבן שנתיים נפגע היום (ש') בשעות אחר הצהריים, לאחר שלפי החשד נהג בן 27, תושב הכפר עין מאהל שבצפון - פגע בו. פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים האנגלי בנצרת כשהוא במצב קשה וסובל מפגיעות בבטן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של בוחני התנועה במחוז הצפוני עולה, כי התאונה התרחשה כשהצעיר יצא, ככל הנראה, מחניה ולא הבחין בפעוט. לאחר שפגע לפי החשד בבן השנתיים, הוזעק צוות משטרתי ותיחקר את הנהג במקום.

אלון חלפון, פרמדיק מד"א שהגיע לזירת התאונה, סיפר: "הילד הובא למרפאה על ידי אביו, שאמר כי נדרס. כשהגענו, הוא היה במצב קשה. ביצענו הנשמה ופינינו אותו לבית החולים האנגלי בנצרת". הוא הוסיף, כי ככל הנראה יועבר בקרוב הפעוט לבית החולים רמב"ם בחיפה לצורך ניתוח.

באמצע השבוע נהרג פעוט כבן שנתיים נהרג מפגיעת רכב ביישוב רהט שבנגב, לאחר שככל הנראה נדרס על ידי קרוב משפחתו. התינוק הובא על ידי בני משפחתו למרפאה ביישוב, כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעת ראש.

פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה ממושכות, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו. קרוב משפחתו של הפעוט, שככל הנראה פגע בו, עוכב לחקירה.