חשד: אביב שרעבי ואבי מור נפגעו במהלך "רולטה רוסית"

במשטרה בודקים האם אביב שרעבי (19) ואבי מור (20) נפגעו מרכבת הנוסעים סמוך לעמק חפר כתוצאה ממשחק אומץ על הפסים. מאות חברים ובני משפחה ליוו היום את השניים למנוחות בבית העלמין ביהוד

המשטרה ממשיכה בחקירת התאונה המחרידה סמוך לאזור התעשייה בעמק חפר, שבה נדרסו למוות אביב שרעבי (19) ואבי מור (20) ז"ל על ידי רכבת נוסעים סמוך לאזור התעשייה בעמק חפר. בתום חקירה ראשונית חשודים במשטרה כי השניים נפגעו במהלך משחק "רולטה רוסית" על פסי הרכבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 02:00 לפנות בוקר הגיעו שרעבי, מור ושני חברים נוספים למועדון העשרים, אך בעלי המועדון לא אפשרו להם להיכנס. לאחר מכן החלו לצעוד לכיוון פסי הרכבת, המרוחקים 500 מטרים בלבד מהמקום.

מסילת הרכבת שבו נפגעו השניים (דוד מחפוד)

רכבת הנוסעים שפגעה בשניים עשתה דרכה מבאר שבע לחיפה במהירות של כ-140 קמ"ש. השניים נפגעו מחלקה הקדמי סמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר ונהרגו במקום. לחברים שהיו עמם נותר רק להזעיק את כוחות ההצלה. במקביל דיווח נהג הקטר בקשר כי פגע בעצם בלתי מזוהה.

במשטרה חושדים כי כל הארבעה היו נתונים תחת השפעת אלכוהול בשעת פגיעת הרכבת, וכי נסיבות הפגיעה סובבות סביב מעין משחק אומץ, "רולטה רוסית". עם זאת, בשלב זה לא ידועים פרטים נוספים בנוגע לאופי המשחק המסוכן.

"הסיוט הפך למציאות"

קברו של אביב שרעבי ז"ל (חדשות 2)
מוקדם יותר היום הובאו שרעבי ומור למנוחות בבית העלמין ביהוד. מאות חברים ובני משפחה אבלים ליוו את השניים בדרכם האחרונה. "איך מעכלים דבר כזה? זה פשוט נורא", כתבה בת משפחתו של שרעבי בעמוד הפייסבוק שלו. גם יקיר, חבר משותף לשניהם, הביע את הזעזוע העמוק שפקד אותו עם היוודע דבר התאונה הקטלנית. "זו שבת שחורה, אני עדיין לא מאמין ולא מעכל", כתב. חבר נוסף כתב: "בבקשה שכל זה סתם חלום ושניכם תיכנסו אליי לחדר כמו תמיד עם החיוכים שלכם. בבקשה".

קברו של אבי מור ז"ל (חדשות 2)
לדברי החברים הצטרפה מכרה משותפת של השניים, שכתבה: "הסיוט הפך למציאות. זה פשוט לא נתפס". בשיחה עם חדשות 2 Online, סיפר חבר מועצת העיר אור יהודה, עו"ד עוזי אהרון, שביקר אצל המשפחות, כי "הכאב הוא כאב נורא. בחורים צעירים שמצאו את מותם בנסיבות מחרידות. זה מעורר הרבה סימני שאלה ואנו פונים למשטרה לחקור את התאונה עד תום, כדי למנוע הישנות מקרים דומים בעתיד".