עכו: שריפה פרצה במפעל לחומרים מסוכנים

במפעל לחומרים מסוכנים באזור התעשייה בעכו פרצה דליקה באחד המתחמים. שבעה צוותי כיבוי פועלים במקום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום פינו לבית החולים שני פצועים במצב בינוני

דליקה גרמה היום (ה') לפיצוץ במפעל לחומרים מסוכנים באזור התעשייה בעכו. שבעה צוותי כיבוי פועלים במקום על מנת לכבות את האש. בזירת השריפה ישנם שני פצועים בינוני, שפונו לקבלת טיפול רפואי על ידי צוותים של מד"א.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

השריפה בעכו, היום (רפעת עכר)

לבית החולים בנהריה הובא פצוע אחד באורח בינוני בן 29 עם כוויות בצוואר ופצוע נוסף, בן 38, הסובל מפגיעות בגפיים ובפנים. עדי ראייה מדווחים על עשן סמיך ושחור באזור. בעקבות השריפה משטרת התנועה סגרה לתנועה חלק מאזור התעשייה. בשלב זה לא ברור מה גרם לשריפה, אך נסיבות המקרה נבדקות.

שריפה גדולה פרצה בדרום תל אביב

הדיווח על השריפה בעכו מגיע לאחר שדליקה גדולה פרצה הבוקר במתחם בתי מלאכה בדרום תל אביב. שבעה צוותי כיבוי והצלה הוזעקו למקום בניסיון להשתלט על הלהבות שגרמו לנזק רב אך ללא נפגעים.

השריפה בתל אביב, היום (כבאות תל אביב)

דובר כבאות והצלה בתל אביב, ליאור שרעבי, מסר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במתחם ובו שבעה בתי מלאכה שעלו באש באזור נחלת בנימין בעיר. "במתחם יש נגריה, מפעל לייצור מברשות ומחסן אך כרגע עדיין לא השגנו שליטה על האש".

"נזג גדול נגרם לבתי העסק במתחם", הוסיף שרעבי, "אנחנו שבעה צוותים בזירה ולא ברור מתי נצליח להשתלט על השריפה". עדיין לא ידוע מה גרם לשריפה ונבדקת האפשרות שמדובר בעבודות ריתוך שבוצעו על השערים של אחד מבתי העסק במקום. הדבר ככל הנראה גם לדליקה שפרצה במקום.

"ראיתי הרבה עשן, יש עשן שחור וכוחות כיבוי", סיפר יעקב, עד ראייה במקום, "יש שם מכבי אש ומשטרה, סגרו את הרחובות. אולי זה היה במחסן".