תל אביב: שריפה השתוללה במתחם בתי מלאכה בדרום העיר; נזק רב נגרם לרכוש

שריפה גדולה השתוללה בשעות הצהריים במתחם של מספר בתי מלאכה בשכונת פלורנטין שבדרום תל אביב. שבעה צוותי כיבוי הצליחו להשתלט על הדליקה, שגרמה לנזק רב ברכוש אך לא הביאה לנפגעים

שריפה גדולה פרצה הבוקר (ה') במתחם בתי מלאכה בדרום תל אביב. שבעה צוותי כיבוי והצלה הוזעקו למקום בניסיון להשתלט על הלהבות שגרמו לנזק רב אך ללא נפגעים. רק כעבור מספר שעות הצליחו הכוחות לכבות את האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דובר כבאות והצלה בתל אביב, ליאור שרעבי, מסר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במתחם ובו שבעה בתי מלאכה שעלו באש באזור נחלת בנימין בעיר. "במתחם יש נגריה, מפעל לייצור מברשות ומחסן אך כרגע עדיין לא השגנו שליטה על האש".

"נזג גדול נגרם לבתי העסק במתחם", הוסיף שרעבי, "אנחנו שבעה צוותים בזירה ולא ברור מתי נצליח להשתלט על השריפה". עדיין לא ידוע מה גרם לשריפה ונבדקת האפשרות שמדובר בעבודות ריתוך שבוצעו על השערים של אחד מבתי העסק במקום. הדבר ככל הנראה גם לדליקה שפרצה במקום.

נזק נגרם לרכוש, היום (כבאות תל אביב)

"ראיתי הרבה עשן, יש עשן שחור וכוחות כיבוי", סיפר יעקב, עד ראייה במקום, "יש שם מכבי אש ומשטרה, סגרו את הרחובות. אולי זה היה במחסן".

חברת החשמל מעדכנת את לקוחותיה באזור שכונת פלורנטין כי כתוצאה מהשריפה המשתוללת במקום נגרמה תקלה בקו מתח גבוה ובשל כך הופסקה אספקת החשמל לאזור. מחברת החשמל נמסר כי צוותי מחוז דן של חברת החשמל נמצאים בשטח ויפעלו לחידוש אספקת החשמל מיד לאחר סיום פעילות הכבאים בשטח.